Slēpošanas sacensības bērniem Mazais Reinis 2012 1. posms.

Reiņa trasē ziemas sezona jau ir uzņēmusi apgriezienus, un liela daļa mazo slēpotāju ir atguvuši pa vasaru piemirstās slēpot prasmes un pat uzlabojuši tās. Tieši tāpēc jau sestdien, 28. Janvārī Reiņa trasē, Krimuldas novadā norisināsies mini slaloma sacensību „Mazais Reinis 2012” 1. Posms. Pasākuma norise un sacensību braucieni tiks aizvadīti Reiņa trases „AXA” Bērnu parkā.

Visi sacensību dalībnieki tiks dalīti trīs vecumu grupās, kurās tie sacentīsies par veiklākā un drosmīgākā slēpotāja titulu. Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Visi sacensību dalībnieki tiks dalīti trīs vecumu grupās, kurās tie sacentīsies par veiklākā un drosmīgākā slēpotāja titulu. Publicitātes foto.

Sacensībās „Mazais Reinis” kā katru gadu tiek aicināti piedalīties visi bērni līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot), kuri spēj pašu spēkiem veikt slēpošanas trasi. Izņēmums būs pati jaunākā dalībnieku grupa, kuras dalībniekiem būs atļauts trasi veikt kopā ar kādu pavadošo personu.

Visi sacensību „Mazais Reinis 2012” posmi šogad būs vairāk nekā tikai sacensības bērnu starpā par to, kurš ir ātrākais slēpotājs. Katrs „Mazais Reinis 2012” posms būs svētki visas dienas garumā mazajiem slēpošanas entuziastiem un viņu ģimenēm. Par jautrību iesildoties pirms sacensībām, sacensību laikā un pēc sacensībām rūpēsies dīdžejs ar uzmundrinošu mūziku, kā arī iemīļoti pasaku tēli no Pasaku Nama.

Visi sacensību dalībnieki tiks dalīti trīs vecumu grupās, kurās tie sacentīsies par veiklākā un drosmīgākā slēpotāja titulu. Sezonas beigās tiks noskaidroti arī visas sezonas veiksmīgākie slēpotāji katrā grupā.  Protams, neiztikt arī bez balvām. Katrā posmā tiks apbalvoti 3 veiklākie braucēji un pats jaunākais sacensību dalībnieks ar balvām no mūsu atbalstītājiem. Bet jāskumst nebūs nevienam. Visi dalībnieki, kuri būs veikuši trasi tiks pie veicināšanas balvām, kuras dāvā mūsu atbalstītāji.

Sacensības „Mazais Reinis” jau ir kļuvušas par tradīciju un ziemas sezonas neatņemamu sastāvdaļu Reiņa trasē. Šī būs ceturtā ziemas sezona pēc kārtas, kad notiks mini slaloma sacensības „Mazais Reinis”. Iepriekšējās sezonās sacensības „Mazais Reinis” pulcēja līdz pat 80 dalībniekiem vienā posmā.
 
Nākamie posmi „Mazais Reinis 2012” sacensību sērijā tiek plānoti 25. februārī un 17. martā.

Reģistrēties sacensībām  var sūtot pieteikumu uz e-pastu: juris@reinatrase.lv, vai sūtot īsziņu uz +37126106405. Vairāk informācijas par sacensībām un Reiņa trasi www.reinatrase.lv
 

Reklāma
Reklāma