Jau šo svētdien "MĪTAVA OPEN 2010" lielais fināls

Šo svētdien, 8. augustā Rīgā, SKONTO futbola stadionā no plkst. 9:45 norisināsies Atklātā amatieru čempionāta mini futbolā MĪTAVA OPEN 2010 fināls, kurā par balvu fondu 3000 LVL (summa pēc nodokļu nomaksas) sacentīsies 24 amatieru komandas, kuras ierindojās 1.- 3. vietām 8 atlases posmos visā Latvijā.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Komanda, kas čempionāta finālturnīrā 8. augustā iegūs pirmo vietu, saņems balvu- Ls 1500, otrās vietas ieguvēji — Ls 1000, savukārt trešā vieta — Ls 500.


Fināla sacensībās piedalīsies sekojošas komandas: no MĪTAVA OPEN Kurzemes posma — komandas Ventspils eži, Kuldīgas novada sporta skola un Valdim Poo, no MĪTAVA OPEN Rietumkurzemes posma — komandas Tosmare, SFK Varavīksne un FC Menga no MĪTAVA OPEN Zemgales posma — komandas LNO, Nīca un Ozolnieki, no MĪTAVA OPEN Austrumzemgales posma — komandas Rainis, FK 87 un Bastions Apsardze/ JSFB, no MĪTAVA OPEN Vidzemes posma — komandas Eglītes Mežs, Cerber/ Security un FC PBT, no MĪTAVA OPEN Latgales posma komandas Entuziastu kustība TRIMMERIS, Vels un Preiļi, no MĪTAVA OPEN Ziemeļaustrumlatvijas posma — komandas Īves, Poila un Pieneņpuikas. 
MĪTAVA OPEN Rīgas posma komandas tiks noskaidrotas dienu pirms fināla, 7. augustā Energoautomātikas stadionā (Ganību dambis 24).


Spēles sāksies plkst. 10:00, apbalvošanas ceremonija plānota plkst. 18:00. Ieeja pasākumā — bez maksas.

Reklāma
Reklāma

Pasākuma laikā plkst. 16:50 notiks īpaša futbola spēle, kurā spēlēs grupas Prāta Vētra puiši pret Latvijas sporta žurnālistu ziedu. Žurnālistu komandā dalību ir apstiprinājuši tādi sava aroda meistari kā Askolds Uldriķis, Sandijs Semjonovs, Artūrs Vaiders, Armands Tripāns u.c.


Visas dienas garumā sportiskās cīņas kopā ar grupas Prāta Vētra puišiem komentēs Lauris Lizbovskis, uzstāsies deju studijas Aggressive karsējmeitenes un Raita Ašmaņa Jelgavas Bigband.
 Apmeklētāji, kuri pie komandu reģistrācijas telts uzrādīs ielūgumu, saņems aproci, kuru uzrādot būs iespēja iegādāties Mītavas alu par draudzīgu cenu. Kā arī katra posma līdzjutējiem vai skatītājiem būs iedalītas vietas sektoros, kuros notiks dažādi konkursi. Balvās suvenīri no ģenerālsponsora Gillette.