Mūsdienīga tradicionālo Jāņu svinēšana

Apgāds Zvaigzne ABC gatavo unikālu piedāvājumu mūsdienīgiem līgotājiem: Ērikas Mālderes grāmatu “3x9 Jāņi” ar praktiskiem padomiem Jāņu sagaidīšanai un pavadīšanai un trejdeviņām Jāņu dziesmām un rotaļām.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Tilts, kas grāmatā savieno pagātni ar tagadni, ir QR kods pie katras līgotnes, kas ļaus ar viedtālruni atskaņot un apgūt melodijas pat pļavā vai pie ugunskura!
Ērikas Mālderes grāmata “3x9 Jāņi” klajā nāks jūnija sākumā.

Jāņi vairs nav aiz kalniem. Bet kā tad svinēt šos izdaudzinātos Jāņus? Viens ir zināms visiem - jākurina ugunskurs un jādzied dziesmas! Vēl klīst runas par mistiskām papardēm. Taču tas vēl nebūt nav viss.
Grāmata “3x9 Jāņi” noderēs visiem, kas vēlas Jāņus svinēt pilnvērtīgi un apgūt līgošanas prasmes neticami ātri un mūsdienīgi, proti, izmantojot pašus svarīgākos informācijas ieguves veidus: grāmatu, internetu un jaunās tehnoloģijas.
Grāmatas "3x9 Jāņi" autore Ērika Māldere piedāvā lasītājiem praktiskus padomus tradicionālu Jāņu svinēšanai 21. gadsimtā. Īstenojot kaut tikai trešo daļu no visiem ieteikumiem, šīs vasaras saulgrieži kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu.
Ērika Māldere (1962) savulaik darbojusies folkloras draugu kopā "Skandinieki" (1989-1996), bet šobrīd ir aktīva kopas "Savieši" dalībniece. Ērika ir grafiķe-dizainere, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Viņa ir daudzu grāmatu māksliniece, arī grāmatas “3x9 Jāņi” grafisko zīmējumu autore.
 

Reklāma
Reklāma