Mazā Meldra piedzima 29. februārī. Sveicam īpašajā dzimšanas datumā!

Īpašā datumā, 29. februārī, kas kalendārā parādās reizi četros gados, Kuldīgas slimnīcā piedzimusi meitenīte Meldra.
2024. gada 29. februārī Kuldīgas slimnīcā dzimusī meitenīte Meldra ar savu māmiņu. Foto: no Kuldīgas slimnīcas arhīva

FOTO: Publicitātes foto

2024. gada 29. februārī Kuldīgas slimnīcā dzimusī meitenīte Meldra ar savu māmiņu. Foto: no Kuldīgas slimnīcas arhīva

Meldra saviem vecākiem kuldīdzniekiem Edgaram un Renātei Santai Bičkovskiem ir otrais bērniņš. Mājās gaida 8 gadus vecais brālis Kārlis. Ģimene dzīvo Kuldīgas novadā. Lai arī vecāki paši nav dzimuši kurzemnieki, dzīvē ir sakritis tā, ka ģimeni veido Kuldīgā. Izvēloties vietu, kurā sagaidīt meitiņu, vissvarīgākais bijis saprotošs un atbalstošs medicīnas personāls. Māmiņa Renāte Santa atzīst, ka to Kuldīgas slimnīcā sajutusi jau bērniņa gaidīšanas laikā. 

Māmiņa saka lielu paldies gan Dr. Natālijai Gailītei un vecmātei Gundegai Kugelanei, kuras  gaidīšanas laikā uzraudzīja grūtniecību, gan vecmātei Ingai Losānei un dzemdību nodaļas personālam, ar kura gādību nu abas ar meitiņu ir satikušās. 

Jautāta, ko domā par to, ka Meldra izvēlējusies piedzimt tieši 29.februārī, Renāte saka: “Tas ir tāds interesants datums. Meldrai dzimšanas diena kā Olimpiskās spēles – reizi četros gados. Bet šis datums, varbūt, nesīs viņai veiksmi, kaut kādā mērā, padarot īpašu!”

Reklāma
Reklāma


Māmiņām un tētiem, kuri vēl gaida ģimenes pieaugumu, abi vecāki novēl: ”Lai palaimējas ar tik lielisku personālu, kā Kuldīgas slimnīcā!”
Savukārt Kuldīgas slimnīca vēl, lai katram bērniņam viņa dzimšanas datums dzīvē nes veiksmi un šūpulī ieliek veselību, laimi un izturību!
Kuldīgas slimnīcā šī gada laikā pasaulē nākuši jau 70 bērni, 35 zēni un 35 meitenes. Ģimenes dzemdībās dzimuši 40 bērni.

Saistītie raksti