Noskaidrots "YIT LATVIJA" aptaujas par bērnam drošu vidi mājās uzvarētājs

Noslēgusies vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” sadarbībā ar nekustamo īpašumu attīstītāju "YIT LATVIJA" veidotā aptauja par bērnu drošību mājās.

FOTO: Publicitātes foto

Bērnu traumatismu skaits joprojām ir augsts, un liela daļa savainojumu, tostarp ļoti smagu, gūti tieši mājās. Vietā, kurai vajadzētu būt visdrošākajai bērnam.

Paldies visiem vecākiem, kas atrada laiku un atbildēja uz jautājumiem. Aptaujā piedalījās gandrīz 700 vecāku, kas par bīstamāko vietu mājā atzina virtuvi. Aptaujas dati liecina, ka vecāki pastiprināti pievērš uzmanību elektrības slēdžiem, karstiem dzērieniem uz galda malas un asiem priekšmetiem. 


Dati par bērnu gūtajām traumām tiešām atklāj, ka virtuve ir visbīstamākā vieta maziem bērniem. Virtuve ir liels vilinājums kā rāpotājiem, tā staigātājiem – cik tur daudz priekšmetu, ko gribas pārbaudīt un izmēģināt! Spīd, grab un klaudz. Un tieši tāpēc virtuvē bērni sevi savaino visvairāk.

 

Vairāk par to, kā iekārtot bērnam droši vidi lasi rakstā “Bēbis vēl pavisam mazs, bet jau laiks domāt, kā mājokli padarīt drošu. Tipiskās riska vietas bērna dzīvībai”


Aptaujas datu apkojums un noslēguma raksts tiks publicēts portālā mammamuntetiem.lv


Ar laimīgo aptaujas dalībnieku, kas iegūs:

Reklāma
Reklāma

                                   50 eiro dāvanu karti no “Lieliska dāvana” un

 

 

YIT LATVIJA mājīguma komplektu: vilnas pledu, divas krūzītes, sveci un aveņu tēju,          sazināsimies personīgi.