Burtu bildes palīdz bērniem apgūt alfabētu, spēlējoties un zīmējot

“Burtiņus tu apzīmē un alfabētu iegaumē!” – ar šādu moto Latvijas tirgū ir ienākusi jauna, attīstoša zīmēšanas spēle Burtu bildes. Tā māca bērniem apgūt latviešu valodas alfabētu, rakstīt burtus, spēlējoties un zīmējot dažādus dzīvniekus un priekšmetus. 

Rūpīgi pārdomātā kartīšu pārklājuma izvēle ļauj tās lietot vairākkārt – uzzīmēto var nodzēst un zīmēt atkārtoti, pārvēršot mācību procesu par aizrautīgu spēli.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Rūpīgi pārdomātā kartīšu pārklājuma izvēle ļauj tās lietot vairākkārt – uzzīmēto var nodzēst un zīmēt atkārtoti, pārvēršot mācību procesu par aizrautīgu spēli.

 


Sākotnēji Burtu bilžu autore Mētra Putāne zīmējumus veidoja kā dāvanu savai mazmeitai, kura dzīvo Sanfrancisko, lai vieglākā un interesantākā veidā apgūtu latviešu alfabētu un vārdus. Māksliniece ir ilustrējusi vairāk nekā 200 bērnu grāmatu, bet šoreiz burti pārtapuši atsevišķos zīmējumos  – “B” kļuvis par bitīti, “E” – par šķelmīgu ezi, bet “H” izaudzis par zobainu haizivi.


“Lai bērnam būtu vieglāk atcerēties alfabēta burtus, katru no tiem papildināju ar dažādām līnijām, līdz sanāca zīmējums,” kā attīstošās spēles Burtu bildes galveno uzdevumu min idejas autore Mētra Putāne. 


Visi 33 alfabēta burti ir paslēpušies katrs savā ilustrētajā kartītē.


Rūpīgi pārdomātā kartīšu pārklājuma izvēle ļauj tās lietot vairākkārt – uzzīmēto var nodzēst un zīmēt atkārtoti, pārvēršot mācību procesu par aizrautīgu spēli. Bilžu materiāli ir veidoti dažādām grūtības pakāpēm. Tie attīsta arī bērnu zīmēšanas prasmi, vērošanas un salīdzināšanas spējas, vingrina pirkstu sīko muskulatūru. 

Reklāma
Reklāma


Lai jaunā zīmēšanas spēle kļūst par iecienītu nodarbi arī jūsu bērniem.

Burtu bildes var iegādāties www.burtubildes.lv
Sekot jaunumiem vietnē www.facebook.com/burtubildes
E-pasts: info@mdcreative.lv