Ar vēzi nomirusi meitene pēc nāves vecākiem sagādā smeldzīgu pārsteigumu. FOTO

Pagājušā gada decembrī 13 gadus vecajai meitenei ārsti konstatēja vēzi. Šogad 28.maijā viņa aizgāja mūžībā. Tikai pēc bērēm pusaudzes ģimene gluži nejauši uzgāja pārsteigumu, ko meitene atstājusi. Un tas liek raudāt visiem...

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Aprakstīto spoguļa aizmuguri vecāki atklāja pavisam nejauši. Ekrānuzņēmums no Kasjauns.lv.

Britu meitenes Atēnas Orčardas dzīve aprāvās 13 gadu vecumā, viņa zaudēja cīņā ar kaulu vēzi. Slimība meiteni pievārēja burtiski dažu mēnešu laikā, taču šos mēnešus, būtībā gaidot savu nāvi, Atēna veltīja tam, lai atstātu palicējiem dzīves gudrību, ko pati sapratusi. 

 

Meitene spoguļa aizmugurē rakstīja savus domu graudus un atklāsmes. Kopumā viņa atstāja 3000 vārdu, kuri domāti vecākiem un viņas diviem brālīšiem un četrām māsām. Aprakstīto spoguļa aizmuguri vecāki atklāja pavisam nejauši. Tikpat labi varēja gadīties, ka nomirušās meitas rakstīto viņi lasītu pēc ilga laika, taču vēstījumu ģimene atrada ātri, drīz pēc Atēnas bērēm. Spogulis viņas istabā stāvējis vienkārši pret sienu atstutēts, un, to pārbīdot, vecāki ieraudzīja ziņojumu. 

 

Mirušās pusaudzes 33 gadus tēvs pauda, ka jau pēc pirmajiem teikumiem abi ar sievu raudājuši, nespēdami lasīt tālāk. „Tas mums bija pārāk daudz, pārāk...” 

 

Lūk, ko Atēna vēlējusi savai ģimenei tālākai dzīvei bez viņas pašas: 

„Laime ir atkarīga no mums pašiem” 

„Dzīves jēga ir mērķi” 

Reklāma
Reklāma

„Varbūt stāsta beigas arī nav laimīgas, bet jēga ir pašā stāstā” 

„Mīlestība ir reta parādība, dzīve ir dīvaina, nekas nav mūžīgs un – cilvēki mainās” 

„Dzīve ir slikta tikai tad, ja pats to sliktu padari” 

„Dzīve ir spēle visiem, katram. Bet mīlestība – tā ir lielākā balva šajā spēlē”. 

 

Avots: www.kasjauns.lv