Bezmaksas radošās darbnīcas - Princešu un Pirātu trakulību diena Esplanādes parkā jau šodien!

Par ko Tu bērnībā vēlējies kļūt - par princesi vai par pirātu? Mums katram ir savi neizsapņotie sapņi, tāpēc ļausim mūsu bērniem izsapņot savējos princešu un pirātu trakulību dienā, kuru organizē mammamuntetiem.lv kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014".

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Trakosim šo svētdien pirātu un princešu darbnīcās visi kopā :) Foto: Aigars Hibners

Jau kopš jūnija ģimeņu organizācija mammamuntetiem.lv, "Fonds Mammām un Tētiem" organizē "Ģimenes dienas" kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014". Katru svētdienu kultūras vasarnīca uzvirmo radoši atraktīvās noskaņās!

Aizvadītajā svētdienā, 21.jūnijā, kultūras vasarnīcā varēja vērot vēstures ainiņas un varēja baudīt pašgatavotu īstu krējuma saldējumu!

Šajā nedēļās nogalē kultūras vasarnīcas "Esplanāde 2014" raksturs būs ļoti azartisks!

Mēs visi bērnībā sapņojām, kas mēs būsim, kad izaugsim lieli un stipri - vairums mazās jaunkundzes vēlas kļūt par princesēm, tomēr mazo vīriešu sapņu profesija ir pirāti! Tad nu lūk - ja Tev nav bijusi iespēja īstenot šo sapni, tad ļauj savam bērnam sapni īstenot un atved viņu ciemos uz bezmaksas radošajām darbnīcām - Princešu un Pirātu trakulību dienu - jau šodien, 28.jūlijā, plkst. 13:00 - 17:00!

Princeses varēs baudīt Smalko Stilu, gatavojot dārgumlietiņas, izdaiļojot savu seju ar mākslas darbiem, atvēsinoties ar pašdarinātiem vēdeklīšiem, gatavosim saldumus īpaši smalkiem un burvīgiem pasākumiem.  Kā arī ieradīsies speciālisti, kuri pārbaudīs vai ieradušās Īstas princeses! Pie princesēm ciemos nāks Mikipele!
Pirātu sapņu profesijas pārstāvjiem būs lieliska iespēja iemācīties taisīt gļotas, lai varētu iekarot svešzemes. Veidosim pirātu acu apsējus, izgatavosim rokas saites un pirātu cepures. Pierādīsim, ka pilsētas centrā ir iespējams makšķerēt. Kā arī pie mums ieradīsies īsti pirāti, lai pastāstītu un ievestu mūs pirātu dzīves maģiskajos notikumos.

 

28.jūlijā “Esplanādē 2014”:

12:00 - 13:00 Skatīsimies multenes;

13:00 - 17:00 Gļotu taisīšanas darbnīca un kubika - rubika pirātu spēles kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti;

13:00 - 15:00 Darināsim princešu un pirātu aksesuārus, kā arī izzināsim rokdarbus kopā ar LU Botāniskā dārza suvenīru veikaliņa un radošo darbnīciņu "Ella Pella" vadītāju un daudzpusīgi attīstošo angļu valodas bērnu centra "Little More" speciālistiem;

14:00 - 16:00 Mikipeles joku stundas kopā ar Leļļu un Talismanu gājiena organizatoriem;

15:00 - 17:00  Gleznosim portretus, gatavosim saldumus, kas īpaši paredzēti princesēm un pirātiem, kā arī izgatavosim dekorus un citas foršas lietiņas priekš pirātu - princešu ballītes kopā ar mākslinieku veikalu "Zīmulis un ota" un veselības atjaunošanas un izglītības centru "Recure".

 

Šajā svētdienā mūsu brīnišķīgie palīgi:

-Rīgas Tehniskās universitātes studenti;

- Miera ielas republikas bodīti "Ella Pella";

Reklāma
Reklāma

- Daudzpusīgi attīstošs angļu valodas bērnu centrs "Little More";

- Leļļu un Talismanu gājiena organizatori;

- Veselības atjaunošanas un izglītības centrs "Recure"

- krāšņo bērnu mēbeļu radītāji www.woodygoody.lv;

- mākslinieku veikals "Zīmulis un ota".

 

Nākamajā svētdienā - 4.augustā:

04.08. plkst. 13:00 – 17:00 Lielā gleznošana. Gleznosim, zīmēsim ar ogli, ar krītiem radīsim raibus darbus uz asfalta. Un brīvbrīžos lēksim klasītes!

Par radoši informatīvo telpu “Esplanāde 2014”

Radoši informatīvā telpa “Esplanāde 2014” vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. “Esplanāde 2014” ir nodibinājuma “Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, Rīga 2014 informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī Rīga 2014 partnera Lattelecom nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki Ramirent. 

 

 

Par ģimeņu organizāciju mammamuntetiem.lv un “FondsMammām un Tētiem”. 

Ģimeņu organizācija mammauntetiem.lv sākotnēji radās kā portāls vecākiem – tas jau piekto gadu stabili atrodas Latvijā 20 apmeklētāko interneta vietņu vidū. Taču laika gaitā, realizējot daudzveidīgus sociālus projektus, portāla mammamuntetiem.lv redakcijas cilvēki nolēma dibināt arī savu nevalstisko organizāciju – nodibinājumu “Fonds Mammām un Tētiem”, tādējādi kļūstot par ietekmīgu ģimeņu organizāciju. Nodibinājums savu realizēto projektu dēļ ir jau saņēmis sabiedriskā labuma statusu. Ģimeņu organizācijas mammamuntetiem.lv, “Fonds Mammām un Tētiem” galvenie darbības virzieni ir portāla mammamuntetiem.lv veidošana, izglītojošu, sociālu kampaņu organizēšana, izglītojošu un radošu nodarbību un pasākumu organizēšana, vadīšana (gan bērniem, gan pieaugušajiem; pasākumi parasti apmeklējami bez maksas), izglītojošu un izklaidējošu grāmatu un bukletu izdošana.

 

Svarīgi! Visas darbnīcas ir bez maksas!

Pavadīsim kopā lieliskāko vasaru pilsētā!