Labākais nedēļas joks (18.06.-02.07.) par to, kas ir normāls ēdiens

Mamma spēlējas ar Patrīciju (3 g.). Mamma tēlo raganu un saka mazajai: "Es esmu ragana, es tevi tūliņ apēdīšu!" Patrīcija tūliņ pat apvainojas un velk lūpu uz raudāšanu, un nopietnā balsī saka: "Mammu, neēd mani, aizej paēd kaut ko normālu!" (Iesūtījusi Velga Bondare)

Foto iesūtījusi Sigita Feldmane, mammam.lv reģistrētā mamma.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto iesūtījusi Sigita Feldmane, mammam.lv reģistrētā mamma.

Iesūti sava mazā gudrinieka joku arī tu! Nākamās reizes labākās anekdotes autors balvā saņems apgādā Zvaigzne ABC izdoto Mihaela Endes brīnišķīgo grāmatu Bezgalīgais stāsts.

 

 

 

 

Savukārt jokotāja mamma saņems apgādā Zvaigzne ABC izdoto grāmatu Hipertonija. Ārstnieciskā vingrošana, kā arī portāla mammam.lv/tetiem.lv īpašo krūzīti!
 

Reklāma
Reklāma

IESŪTĪT JOKU.

Nedēļas uzvarētāja ir Velga Bondare ar anekdoti Ej, paēd kaut ko normālu! Balvā īpašais mammam.lv/tetiem.lv krekliņš un Brigitas Blobelas romāns jauniešiem Skolotajā iemīlēties nedrīkst!

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju izsludināšanas datuma.Aizvadītās nedēļas labāko anekdošu tops!
Ko dara tētis?  (Iesūtījusi Diāna Ķēniņa)

Abi ar Mārtiņu (2 g. 3 mēn.) gaidām Karlīnas deju mēģinājuma noslēgumu. Kā jau vienmēr, tas ir nogurdinoši, un Mārtiņam uznāk kreņķis, ka vajag tēti. Stāstu, ka tētis būs vakarā. Mārtiņš atkārto savā valodiņā un saprasto iet pastāstīt citām mammām, kas gaida savus bērnus: „Tēte kakā, tēte kakā!”

Pēc dinozauru laikiem nāk krievu laiki  (Iesūtījusi Iluta)
Renāram (6 gadi) interesē daudz lietas pasaulē, tai skaitā vēsture. Kādu dienu atskan jautājums: "Mammu, sākumā bija dinozauru laiki, un tad sekoja krievu laiki?"

Kā pajautāja, tā atbildēja  (Iesūtījusi Gunita Guseva)
Annija (2 gadi un 10 mēneši) skatās pulkstenī, kas projicējas uz griestiem. Mamma: "Annij, sauc, kādi tur ir cipariņi!" Annija, skaļi, cik spēka: "Ciii-paaa-riiiiiņ!!!"

Apinītis vai apenītes  (Iesūtījusi Iveta Skapste)
Pirms Līgo svētkiem ieejam veikalā, un tētis saka: "Jānopērk un jāpagaršo Apinītis (alus)." Līva (5.g.) neizpratnē: "Kāpēc tētim jāpagaršo apenītes?"

Kā tikt pie gaišiem matiem  (Iesūtījusi Betija Jurkšta)
Jautāju savai trīsgadīgajai meitiņai, kā viņai gadījušies gaiši mati, ja mums abiem ar tēti ir pavisam tumši. Viszinošs smaidiņš, tad atbilde: "Tāpēc, ka tu man daudz ķemmē."

Mamma kā saldējums!  (Iesūtījusi Zanda Brante)
Mazais Mārtiņš skatās uz mani un saka: "Mammu, tu esi smuka kā saldējums!"

A ja būs brālītis?!  (Iesūtījusi Krikri)
Meitiņa (3 gadi), redzot, ka viņas draugiem uzradās māsiņas un brālīši saka man: "Mammu, es arī gribu māsiņu!" Uz ko es atbildu: "Nu gan jau tev arī būs, tikai jāpagaida." Es vēl jautāju, ja būs brālītis, ko tad? Meitiņa padomā un saka: "Jums ar tēti tā labi jāpastrādā, lai būtu māsiņa!"


Šņorēšana  (Iesūtījusi Māras jaunkundzīte)
Es atšuju šortus, kas man kļuvuši par šauru. Prasu Annai (3 gadi 7 mēn.), ko daru. Anna atbild: "Šņorē bikses!"

Brālīša barošana (Iesūtījusi Vineta Dzirlanka)
Elīza (2,6 g.) skatās, kā mamma baro mazo bralīti (0 mēn.) un saka: "Es arī gribu barot brālīti!" Mamma atbild: "Tev, meitiņ, nav lieli pupi, kad izaugsi, tad varēsi barot pati savu bebīti!" Pēc pāris dienām brālēns piedavā Elīzai pabarot bralīti, Elīza uz viņu dusmīgi paskatās un saka: "Man jau nav lieli pupi, kad izaugs, tad arī barošu!"

Matu sukāšana (Iesūtījusi Vineta Dzirlanka)
Mamma: "Elīza, nāc, izsukāsim matiņus, lai ir smuki!" Elīza (2,6 g.): "Nē, tu ne, es pati sūkāšu!"

Nogurusī puķīte (Iesūtījusi Renāte Kozlovska)
Mazais Mārtiņš redz uz palodzes novītušu puķīti. Ilgi vēro to un smagi nosaka: "Nogurusi puķīte."

Kāpēc man pie krāniņa neaug bārda?  (Iesūtījusi Linda deMidova)
Dēlēns (3 g. 11 m.) aiziet kopā ar tēti mazgāties. Iznāk no dušas un prasa: "Tēti! Kāpēc man pie krāniņa neaug bārda?"

Jenota laukums (Iesūtījusi Inga Ruka)
Ralfs ar draugiem un audzinātāju devies izbraukumā pa Alūksnes rajonu. Viesojušies arī bijušajā Zeltiņu militārajā bāzē. Mājās atbraucis, stāsta, ko redzējis: "Tur bija tāda liela galva nolikta uz zemes, un tā vieta, kur tā galva bija, saucās Jenota laukums." Abi ar vīru mēģinām izzināt sīkāk, kas tas par Jenota laukumu, kas tā par galvu. Galu galā izrādījās, ka tā ir kādreizējā dižvadoņa galva un arī laukums nosaukts viņa vārdā - Ļeņina laukums.


Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 09.07.2010. rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim tās dienas pēcpusdienā.

 
Visus bērnu jokus lasi šeit!