6 padomi dāmām, kā ikdienas garderobi atsvaidzināt ar sportiskiem elementiem

Lai arī cik daudz jaunu modes tendenču parādītos katru sezonu, nemainīgi aktuāls ir un paliek sportiskais stils. Tas ir viegli pielāgojams ne vien darba gaitām paredzētā garderobē vai baudot brīvo laiku, bet arī pucējoties svinīgākiem pasākumiem.
Knifiņi, lai ikdienas garderobi atsvaidzinātu ar sportiskiem elementiem.

FOTO: Shutterstock.com

Knifiņi, lai ikdienas garderobi atsvaidzinātu ar sportiskiem elementiem.

Kādi knifiņi jāzina, lai ikdienas garderobi atsvaidzinātu ar sportiskiem elementiem, padomos dalās tirdzniecības centra “Domina Shopping” oficiālā stiliste Jūlija Zolberga. 

 

Žaketes un bikškostīmi jaunajā interpretācijā

 

 

Arī šajā pavasarī modē ir žaketes un bikškostīmi. Bet kādas pastāv iespējas tos vilkt ārpus biroja un lietišķā stila? Piedāvāju apspēlēt tos sportiska stila garā: blūzes vietā uzvelkam t-kreklu, kurpju vietā izvēlamies snīkerus, galvā – beisbola cepuri. Rezultātā bikškostīms iegūst jaunu skanējumu – mūsdienīgu un dinamisku.

 

Sporta apaviem – zaļā gaisma

 

Ja iepriekš sporta apavi nebija iedomājami nekur citur kā vien fitnesa zālē un treniņos, tad mūsdienu straujais dzīves ritms liek mums izvēlēties tos ērtības un praktiskuma labad. Protams, vismodīgākie, kā jau vienmēr, ir jaunieši, kuri sen dod priekšroku tikai botām un kedām. Kādēļ arī mums neņemt no viņiem piemēru? Augstpapēžu kurpes uz kādu laiku noliekam maliņā, pietaupot tās īpašajām reizēm, bet uz darbu šajā pavasara-vasaras sezonā ejam ērtajos sporta apavos! 

Īpaši drosmīgām dāmām iesaku veikalu plauktos pievērst uzmanību košiem un krāsainiem eksemplāriem, bet konservatīvāka stila piekritējas – pieturēties pie lakoniskiem fasoniem bez liekiem dekora elementiem.

 

Sporta tērps ne tikai trenažieru zālē

 

 

Reklāma
Reklāma

Pandēmijas un mājsēdes laikā esam gana izlutināti ar komfortablo drēbju valkāšanu, un sporta kostīms ir visērtākais no tiem. Iesaku neatteikties no tā iekļaušanas ikdienas garderobē arī turpmāk. Kombinējiet to, uzvelkot pa virsu apjomīgu trenci – tas būs perfekts “pilsētnieka” stils.

 

Patīk pucēties romantiski? 

 

 

Dari tā, taču atceries, ka modē ir arī eklektika jeb dažādu stilu sajaukums. Piemēram, sportiska “bomber” stila “over-size” jaka nomierinās pat visromantiskākās mežģīnes. Droši kombinē stilistiski atšķirīgas drēbes savā starpā, lai koptēls neizskatītos pārāk “pareizi ieturēts”.

 

Pusaudžu stils = jauns sportiskais stils

 

 

Brīvajam laikam piestāv aktīvs un enerģisks noskaņojums. Smelies iedvesmu no pusaudžu modes, ieviešot savā garderobē kādu tās elementu – panamas cepuri, “cargo” bikses, “crop” topu. Vai visu reizē!

 

Grafika ir viena no aktuālākajām modes tendencēm 

 

 

Apdrukas, ornamenti, svītras, rūtiņas. Melns un balts. Lai arī ko tu izvēlētos, melnbaltas kedas ar gumijotu zoli noteikti būs tas punktiņš uz “i”, kas koptēlu padarīs absolūti mūsdienīgu.  

Saistītie raksti