Vingrojumi ar ūdens bondzeli, krēslu un citiem sadzīves priekšmetiem mājas apstākļos. Spēkavīra Daiņa Zāģera treniņi tiešsaistē

Laikā, kad pandēmijas izplatības samazināšanai ir noteikti stingri fizisko aktivitāšu ierobežojumi un dīkstāvei pakļauti arī virkne profesionālo sportistu, divkārtējais pasaules čempions spēkavīru sportā un sporta kustības Dod iekšā (#DODIEKSA) līderis Dainis Zāģeris izstrādājis pamata vingrinājumus pārraidīšanai tiešsaistē bez maksas.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Neierastas fiziskās aktivitātes

"Reaģējot uz ārsta Pētera Apiņa un profesora Andreja Ērgļa aicinājumu stiprināt imunitāti ar sporta aktivitātēm, esmu izveidojis četras aizraujošu fizisko aktivitāšu programmas ar ikvienam mājās pieejamiem priekšmetiem," stāsta pasaules čempions. "Treniņu programma ir viegli paveicama un pasniegta ar humora izjūtu. Vingrinājumi būs  aizraujoši tieši tiem, kas ikdienā nesporto, tādēļ pēc šo video treniņu noskatīšanās būs interese pamēģināt un turpmāk sportot regulāri."

Tiešsaistes platformas Youtube kanālā tiks publicēti viegli paveicami vingrojumi ar dažādām sarežģītības pakāpēm, iesaistot ūdens pudeļu celšanu, pievilkšanos pie krēsla un riepu cilāšanu, un, kā uzsver spēkavīrs, fizisko veselību svarīgi uzturēt ikvienam,  īpaši bērniem un jauniešiem, tādēļ aicina visu ģimeni iesaistīties un veikt vingrojumus kopā.
 

Vingrojumi ar riepu, rāda #DODIEKSA kustības līderis Dainis Zāģeris 

 

Vingrojumi ar 5L ūdens bačoku, rāda #DODIEKSA kustības līderis Dainis Zāģeris

Reklāma
Reklāma


Vingrojumi ar krēslu #2 , rāda #DODIEKSA kustības līderis Dainis Zāģeris


Vingrojumi ar krēslu rāda #DODIEKSA kustības līderis Dainis Zāģeris