Ko labu Tu dari sava bērna attīstībai?

Dzēsts lietotājs

Pilnīgi piekrītu! Bērnam nevar ļaut darīt blēņas, bet izpausties un vēlmi radīt mākslinieciskus darbus nedrīkst aizliegt darīt. Divu bērnu māmiņa

Dzēsts lietotājs

Lielisks tēva viedoklis! Bērns ir kā individualitāte jau piedzimstot. Augot lielākam, viņš veidojas par personību. Tā augs brīva, radoša, ja ļaus jau maziņiem, piemēram, izvēlēties kaut savam apģērbam krāsu(kad bērns pats jau spēj to izdarīt), nevis - "ko nopirksim, to vilksi". Un  nevar arī gribēt, lai bērni realizē vecāku nepaveikto, sapņus. Cik ļoti svarīgi būt kopā ar bērnu, saprast viņa "nenozīmīgās" problēmas. Nu jau lielu divu bērnu mamm

Dzēsts lietotājs

Galvenais nepārslogot bērnus ar dažādu  hobiju , ārpusmācību nodarbībām, bet kaut ko vajaga  gan.
Bet tās, lai ir bērna vēlmes- ne vecāku nepiepildītās vēlmes.
Galvenais , lai bērni iemācās darba tikumu. Svarīgi, lai bērni čakli mācās skolā : ja spēj tikai uz "5 "- lai notiek tā, bet ja spēj uz "10 " - tad tikai  tā.
Kopā ar bērniem augt un sevi veidot , lai māci ar paraugu, nevis pārgudrām pamācībām.
Saudzēt bērnu veselību, neļaujot lietot kaitīgu pārtiku- čipsus, kolu u.t.t.t.
Vērts pamācīt, lai mācās no citu kļūdām...
Audziniet tā , lai ap 18 gadu vecumu bērni ir savu vecāku draugi.
Man ir 2 bērni.  meita 19, dēls  18 gadi. Bērni ir mani draugi. Čakli mācās. Ja saka, ka zēni negrib mācīties, par savu dēlu tā nevaru teikt.  Tātad iepriekš teiktais ir no pašas pieredzes, audzinot bērnus.
Lai Jms visiem veicas savus bērnus audzinot!

Dzēsts lietotājs

es no savas beerniibas atceros, ka man uz raksttaamgalda bija liels juuklis un mamma visu laiku diica, ruuca un dazjaadi dusmojaas lai vienreiz tachu sakaartojot, bet man taa bija sava kaartiiba, man tik ljoti vajadzeeja lai viss kas var nodereet atrastos man uz galda un taa man palika pa vidu kur darboties neliels laukuminjsh. :)

Dzēsts lietotājs

Straadaaju beernu precu veikalaa un esmu ieveerojusi manupraat loti nepareizu pieaugusho domaashanas tendenci -  prasa tikai attiistoshas praata speeles.Taada sajuuta,ka beernam jau piedzimstot ratinos jaaliek kompis...Kad skaidroju,ka pilniigi visas rotalas attiista beernus - liek domaat,fantazeet,izspeeleet situaacijas,kusteeties utt. uz mani skataas diivaini,bet ,kad aicinu atcereeties sevi kaadaa noteiktaa  beerniibas laika momentaa,saak smaidiit vai mulst.Arii tas,ka vecaaki pazino,ka to tizlo Baarbiju nepirks vai transformers robots ir pats nelabaa iemiesojums.Es savulaik nopirku meitai Baarbiju,lai ari man shiis lelles filozofija negaaja pie sirds.Meita bija sajuusmaa un aktiivi speeleejaas ar to.Shoriit uzprasiiju meitai (16 g.)- vai vina atceras,ka speeleejusies ar taadu leelii un vina izbriiniti paarjautaaja vai es nemaanos,ka savulaik tieshi Baarbija bijusi  vinas miilaakaa lelle.Beerniem ir jalauj elementaari speeleeties un redzot,kaa vins to dara,izdariit secinaajumus,lai kluustot pieaugushi cilveeki neuzvestos kaa mazi beerni un nespeelotos ar savu un citu cilveeku dziiveem.Lai mums visiem veicas!

Dzēsts lietotājs

Man ļoti patika šis raksts... kas atgādināja daudzas patiesības... Atzīstu... man ik pa brīim pietrūkst pacietības noskatīties dēla (1.gads un 8 mēneši) radošajā darbībā... kaut arī saprotu, ka no tās viņš gūst milzu prieku... un gribētos jau teikt, ka tās ir palaidnības... bet nē.. tās nav palaidnības... tādēļ reizēm atstāju viņu darbojamies un, lai nav jāskatās un jāpukojās, aizdodos uz blakus istabu... Kas attiecas uz skolas laika ārpusstundu nodarbībām... es savulaik izmēģināju un padarbojos daudz kur.. un tikai uz mūzikas skolu mani aizveda vecāki... visas pārējās - gan teniss, gan orientēšanās sports, mākslas vingrošana, zīmēšana u.t.t. bija tikai un vienīgi mana iniciatīva... vecākiem īsti nebija laika... arī mācībās man veicās labi... man bija svarīgi realizēties... un galu galā, mani hobiji ir adīt un šūt... kaut arī to sāku darīt jau tuvu vidusskolai...  unmūzikas skolu tā arī nepabeidzu... :)

Saistītie raksti

Kategorijas