Mazās dāmas Bērnu universitātē varēs mācīties rotu gatavošanu no ādas bez maksas

Rudens ir klāt! Laiks uzfrišināt sevi ar jaunām rotām gan mazām, gan lielām dāmām. Šoreiz Bērnu universitātes "Princešu studijās" dāmas varēs mācīties gatavot rotas no kļavu lapām un ādas! Piesaki arī tu savu meitiņu.

Meistarosim radoās un skaistas rotas! Foto: pinterest.com

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Meistarosim radoās un skaistas rotas! Foto: pinterest.com

Mammamuntetiem.lv izveidotajā interešu un izglītības centrā “Bērnu universitāte (BeU)” šobrīd ir divas skaistas progrmmas “Eksperimenti bērniem” un “Princešu studijas”. Bērnu universitāti mazie interesenti vecumā no 7 – 10 gadiem var apmeklēt bez maksas.

 

"Princešu studiju" NĀKAMĀS NODARBĪBAS TEMATS:  PIETEIKTIES

24.septembris plkst. 16:00 Košu kļavu puķu vainagi! Meistarosim no kļavu lapām rozes
1.oktobris plkst. 16:00 Rotas no īstas ādas! Gatavosim rotas un citas pārsteidzošas lietas no īstas ādas

Nodarbību ilgums: 1,5 h
Cena: 0,00 EUR.

Vietu skaits ir ierobežots. Tu vari pieteikt savu bērnu uz vienu nodabību vai uz pilnīgi visām nodarbībām! Nodarbības notiks katra mēneša pirmajā un pēdējā trešdienā. Nodarbības ir BEZ MAKSAS!

 

 

 

 

Reklāma
Reklāma

 

Mammamuntetiem.lv Bērnu universitāteKas ir Bērnu universitāte un Princešu studijas

Ģimeņu organizācijas mammamuntetiem.lv un nodibinājuma “Fonds Mammām un Tētiem” radīts sākumskolas vecuma bērnu interešu izglītības centrs, kas vērsts uz individuālo talantu attīstību un skolēnu priekšstatu un izpratnes veidošanu šobrīd un nākotnē aktuālākajās profesijās un jomās. Princešu studijās galvenais akcents likts uz visdažādāko rokdarbu apguvi un fantāzijas attīstīšanu, mācoties pašrocīgi darināt rotaslietas, apģērbus, telpu dekorus, dāvanu iesaiņojumus un dažādas mājsaimniecības lietas – arī no otrreizējās pārstrādes materiāliem. Princešu studijās apgūst arī pieklājības normas un etiķeti. 

Bērnu universitātes atbalstam

Bērnu universitātes darbības nodrošināšanai piesaistām dažādus uzņēmumus, kas vēlas sava uzņēmuma tēlu saistīt un ir līdzatbildīgi par Latvijas bērnu un jauniešu izglītošanu. Ikviens, kurš atbalsta Bērnu universitātes ideju, aicināts ziedot jebkāda apjoma līdzekļus nodibinājumam “Fonds Mammām un Tētiem”, kam ir piešķirts sociālā labuma statuss, ar norādi “Bērnu universitātei”. Lai uzzinātu vairāk par sadarbību un atbalstu, rakstifonds@mammamuntetiem.lv.

 

Mūsu īpašais Bērnu universitātes “Princešu studiju” atbalstītājs ir “Pērļotava”.

Pērļotava pērļu interneta veikals