Sākusies elektronisku pieteikumu reģistrācija skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā

Šodien, 15.maijā, sākot no plkst.10,Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsākusi skolēnu elektronisku pieteikumu reģistrāciju dalībai skolēnu nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā.  

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Skolēni var tikt iesaistīti gan dažādos apzaļumošanas darbos, gan tirdzniecībā un vēl daudzās citās nozarēs. Foto: www.fiskars.lv

 

Elektroniski reģistrēties skolēni var NVA mājaslapā (www.nva.gov), tās labajā pusē uzmeklējot baneri ar uzrakstu "Reģistrēšanās pasākumam". Ja skolēnam nav piekļuve internetam,  viņi var iet pieteikties arī uz to NVA filiāli, kuras teritorijā iecerējuši strādāt, un filiāles darbinieki palīdzēs uz vietas elektroniski  aizpildīt pieteikumu.

 

NVA atbalstu vasaras mēnešos strādāt un iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un pirmo darba pieredzi varēs skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Reklāma
Reklāma

 

Skolēnu nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā tiks īstenots no 2.jūnija līdz 29.augustam. Viena skolēna nodarbinātības ilgums pasākumā - viens mēnesis.