Mani bērni mani neklausa

Dzēsts lietotājs

Paņemt siksnu!

Dzēsts lietotājs

Tās ir agrās bērnības "uķi - puķi" sekas. Bērns ir svarīgs, bet tas nav pasaules centrs. Iespējams, ka mamma ir dancojusi apkārt saviem saulstariņiem un izpildījusi katru viņu vēlmīti, un tagad grib kaut kādu paklausību. Un, mīļā miera labad - bīstamās lietas - pieauguša cilvēka acu augstumā jāglabā, drošie kontakti, skapīšus aizslēgt. Protams, ir jādod izvēles iespējas, bet nekādas citas alternatīvas. Ir jāizliek robežas - līdz kurām bērns drīkst rīkoties pēc sava prāta. Un mammai ir jābūt konsekventai savās prasībās.   Ja pie tā nepiestrādās, tad pusaudžu gados ar savām atvasēm šī mamma netiks galā nemaz. 

Dzēsts lietotājs

Mēs arī pieļāvām smag kļūdu, jau no mazotnes izdabājot katrai bērna iegribai,iedevām, nopirkām visu ko grib,lai tikai neraud! Un lūk tagad paši par to "maksājam" 2gadu vecumā bērns burtiski kāpj uz galvas, ir boss mājās! 

Un nu jau ar to audzināšanu iet grūti, jo kāpēc tad tagad nevar darīt to un to, ja pirmstam mammīte atļāva? 

Ka autore minēja ir gruti sarunāt kaut ko, bet ar runāsanu vien ir par maz! Ja iet jau pa traku, tomer vajag pa dupsi uzsaut! Tagad noteikti te būs pārmetumu jūra, ka bērnam nevar pa dibenu utt! 

Dzēsts lietotājs

Musdienas vecaks jau vairs nav vecaks, bet vergs saviem berniem 
Tagad ne pat ar skiibu aci nevar paskatiities ka jau socialie pie durviim :D pec tam rodas visadi raksti - kapec berns neklausa, splauj virsuu un tt 

Dzēsts lietotājs

Man ar maniem berniem iet lidzigi,ka autorei,mana gadijuma tiek sists pa dupsi un kontrolets ko var un ko ne,un ari siksna dazreiz tiek pielietota,bet kivinji notiek katru dienu,dzivoju Irija un seit ari stingri skatas,ka apietas ar berniem,te pat pa pirkstiem nevar sist,ka Garda,sis valsts policija jau klat vai aizsardzibas dienests.
pagaisgad man bija gadijums veikala,kad savam delam(2 gadi)situ uzsitu pa pirkstiem,kad sis gaza no plauktiem visu,pec 5 min piegaja klat policiste,izprasnaja mani un dabuju bridinajumu gala,ja velreiz tiks zinjots par cietsirdigu izturesanos pret bernu,tiks izvirzits kriminalprocess un iespejams zaudesu mates tiesibas un bernus,no si laika man parnjem bailes,kad mans mazais blauj  cik vien spej pablaut,jo ari akiminji var izdarit sudzibas,lai noskaidrotu,kas pa lietu,veikala histerijas notiek loti biezi.
Ceru,ka ar laiku saks saprast manu ikdienas skaidroto

Kategorijas