Idejas kāzu fotosesijai. Skaties piemērus!

Dzēsts lietotājs

diezgan neorgjinaali.

Dzēsts lietotājs

nezinu vai vajag publicēt piemērus,jo katram fotogrāfam jābūt orģinālam-ar savām idejām..savādāk jau visiem būs vienādas bildes..

Dzēsts lietotājs


Man gaan likās, ka piemēri ir ļoti labi un noderīgi. Pavisam nesen ar draugu runājām, ka vienkārši gribam uztaisīt smukas kopbildes, bet nav ideju.   

Dzēsts lietotājs


Tapēc vajag ņems profesionālus fotogrāfus, tiem nevajadzēs paraugus un vini izdarīs visu lai būtu oriģināli, skaisti un baudāmi :)

Dzēsts lietotājs


Par kāzām piekrītu, tur labāk ņemt profesionāli. Bet, ja ir vēlme uztaisīt vienkārši skaistas kopbildes, piemēram, pie dabas un ja mājās ir labs fotoaparāts, kāpēc gan nepasmelties idejas un nepamēģināt. :)  

Dzēsts lietotājs

Šie visi minētie piemēri ir klasika, tā sakot ko cilvēki paši vēlas. Ja uzmanīgu pārlasītu virsrakstu '' Kādas ir populārākās pozas kāzu bildēm,'' tad būtu pavisam cita runāšana. Parasti tas gan ir ar pāriem kuri bieži vien kautrējās vai baidās skaistu foto dēļ pamēģināt kautko oriģinālu, tad nu lūk nākas iztikt ar standartu. :) Un fotogrāfs kāzām noteikti ir jāņem profesionālis, foto paliks ilgiem gadiem, bet ietaupīto naudu tāpat notērēsiet kautkam citam, vai vienkārši noēdīsiet. :) :) :)

Dzēsts lietotājs

Nebūt ne visi uz kāzām ņem profesionālus fotogrāfus, īpaši šajos laikos, kad ar naudām ir paknapi... Tiesa, man gan šķiet, ka fotogrāfs gluži tāpat kā kāzu kleita, ir jāparedz neatliekamajos izdevumos;)

Dzēsts lietotājs

man ļoti ļoti patika šis raksts, tiešām, beidzot kautkas vismaz man baudāms, bildes ar skaistas, super, uzlaboja dienu! Paldies!
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141