Klāt Helovīns. Vai šos svētkus svinēsim?

Dzēsts lietotājs

Šie svētki jautrībai ir ok , bet tomēr, es tos neatdzīstu, jo tērpties maskās un doties ciemos pie kaimiņiem diedelējot kārumus, mums latviešiem būtu svētīgāk ejot budēļos vai ķekatās. Žēl, ka mēs nedomājam par PR un mārketingu tieši kultivējot savus svētkus, bet neviss kādus aizgūtus no ārzemēm. Es balsoju labāk par ķekatniekiem, nevis par halovīniem.

Dzēsts lietotājs

Var tikai un vienīgi piekrist! Pie tam vēl šodienas apstākļos nez vai kāds arī braši vērs vaļā durvis un cienās diedelētājus.....Reizi mūžā piedzīvoju ķekatniekus, kas patiesībā bija kaimiņi. Toreiz bija jautri, bet tagad gan laikam durvis vaļā nevēršu ne helovīnos, ne ķekatās budēļiem....

Dzēsts lietotājs

Mēs Helovīnus svinam tādējādi, ka kopā ar bērniem grebjam ķirbju briesmonīšus un cepam ķirbju kūku:) ā, un vēl no paladziņa spoku tērpu pērn uztaisījām;)

Dzēsts lietotājs

Mjā, labi, ka nevaru teikt: "Reizi mūžā piedzīvoju ķekatniekus". Vienas no manām jaukajām bērnības atmiņām ir ķekatas. Svinēsim, protams, ar tērpiem un saldumiem. Un arī durvis vaļā vēršu mazajiem saldumu diedelētājiem. Bet neaizmirsīšu pajautāt vai viņi zina, kas tie par svētkiem, kā svinami un no kurienes nāk. Tā teikt - ar izglītojošo momentu!

Dzēsts lietotājs

Tas viss ir galigi garam manuprat ari kekatas un visi sitie **** ir vienkrasi cilveku izdomajums ir tacu daudz svarigakas lietas daramas un vel jau var atrast ari labaku veidu ka pavadit kopa ar saviem berniem laiku nevis telojot kautkadus briesmonus vai sapuvusus radijumus tas reali ari bernus iespaido tikai negativi !!!


mani uzskati :)

Dzēsts lietotājs

Jau vairākus  gadus dusmojos, ka šajā laikā notiek šie trači ar maskošanos un ālēšanos latviešiem tik sen senis ierastajā, klusajā  veļu laikā. Par to vairs ne runā ne raksta. Vai tiešām nodevas visam rietumnieciskajam ir tik lielas, ka aizmirstam sev svētas lietas.Pēc Mārtiņiem  - lūdzu, maskojamies un ālējamies cik uziet līdz Zvaigznes dienai, bet tagad????? Tāpēc jau mums tā neiet, ka esam aizgājuši  pārāk tālu no lietām, ko gadsimtos bij iedibinājuši mūsu senči. Vai par to nevajadzētu aizdomāties?

Dzēsts lietotājs

Pilnīgi piekrītu visiem iepriekšējiem komentāriem! Tiešām, ja ir vēlme ieviest HELOVĪNUS, tad tad tauta ir jāmāca, nevis: "Vai nu saldumus, vai izjokošu!" Bet, kad jāsāk jokot .... čiks....
Pats pagājušajā gadā, kad zināmai kompānijai vēru vaļā durvis ierēcos un.... visi pazuda kā žī.. pa Miķeļiem! Tātad nav izpratnes, bet .... parupjš vārds "diedelnieki", bet JĀPIEKRĪT!
Arī šovakar bija tas pats, tukšs gājiens no bērnu puses. Protams, saldumus sadevu, bet prieka nekāda!

Dzēsts lietotājs

Kad biju bērns, tas likās aizraujoši, bet tagad noteikti nesvinu un nesvinēšu :D Lai gan nav nekādu īpaši pretenziju pret tiem :)
1 2

Kategorijas