Palīdzi divgadīgajam Renāram izveseļoties!

Dzēsts lietotājs

Novēlu vecākiem lielu pacietību un izturību šajā grūtajā laika posmā, kā arī mazajam uzveikt šo ļauno slimību!!!

Dzēsts lietotājs

jaasaka kaa ir- zeel puikas, jau daudz paarcietis.
tik tiesaam vecaaki turaties!
 Laidievs jums paliidz!

Dzēsts lietotājs

Sveiki miljie!
Varu Jums ieteikt pashu efektivako veidu lai viss notiktu uz labu - runaju no savas pieredzes.. Ludziet Dievu katru dienu - katra iespejama bridi - ludziet lai ir speks, ludziet lai bernam palidz un lai paliek labak - pec apmeram 3 meneshiem vai vairak bus izmainjas uz labu - tikai pamegjiniet.. Pagajusho gadu man nebija darba - mekleju 3 meneshus, gandriz biju uz ielas, biju bada, shogad nokljuvu lidziga situacija - loti stipri ludzu Dievu 3 dienas (!!!) - 4.diena dabuju darbu un tagad stradaju pilnu slodzi un vel papildus darbus pie citam gjimenem.. Zinu,ka darbojas, tapec iesaku Jums - ludziet, ludziet, ludziet un ticiet un ja ticiba luzt, ludziet lai Jums rodas speks un ticiba.. Apmeram ta.. Lai veicas! ;)

Dzēsts lietotājs

Ja zinātu, kas par audzēju un kur - varbūt varētu ieteikt daudz lētāku un sakarīgāku risinājumu. Piemēram, vecākiem derētu izlasīt šo materiālu (tur vēl ir vairākas nodaļas uz priekšu lasāmas):
Mani var atrast draugiem.lv, ja ir interese.

Dzēsts lietotājs

Renāriņ, turies, es ar Tevi!

Dzēsts lietotājs

Novelu visu to labaako..;)

Dzēsts lietotājs

Mīļie Renāra vecāki!! Vēlu Jums lielu pacietību ,izturību un mīlestību vienam pret otru šajā grūtajā dzīves posmā!Mīļi sveicieni manam  mīļajam mazajam Renāriņam. Turies un uzveic to nelabo!Tava bijusī auklīte Marika no dārziņa.

Dzēsts lietotājs

Cienījamie Renāra vecāki, teikšu jums ar apustuļa Pētera vārdiem no Jaunās derības (Ap.d.3nod.6)"Sudraba un zelta man nav; bet kas man ir, to es tev (Renāram) dodu: Jēzus Kristus vārdā  - staigā (audzēj atstāj Renāra ķermeni)!"
Nav svarīgi kādēl ši nelaime piemeklēja tieši jūsu ģimeni, svarīgi ir zināt, ka vairāk kā 2000 gadu atpakaļ uz šīs zemes pasaulē nāca pasaules Glābējs Jēzus Kristus, "viņš bija nicināts, labāki ļaudisno Viņa vairījās, vīrs, kam nebija svešas ciešanas, tāds, kura priekšā aizklāja vaigu, tā nicināts, ka mēs Viņu ne par ko neturējām. Taču Viņš nesa mūsu sērgas un ciešanas, un mūsu sāpes Viņš bija uzkrāvis sev, kur pretīm mēs Viņu uzskatījām par sodītu, Dieva satriektu un nomocītu. Viņš bija ievainots mūsu pārkāpumu dēļ un mūsu grēķu dēļ satriekts. Mūsu sods bija uzlikts Viņam mums par atpestīšanu, AR VIŅA BRŪCĒM MĒS ESAM DZIEDINĀTI... (Jesajas gr.53.nod.). Būdams vēl uz šīs zemes Viņš sacīja: "Es esmu augšāmcelšanās un dzīvība, kas Man tic, dzīvos, arī ja tas mirs un ikviens, kas tic Man, nemirs nemūžam!"(Jāņa ev.11.nod.,25.pants) Jūs jautāsiet, kā jūs varat izlīdzināties ar Dievu? Tikai ticot, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls, kurš tika sūtīts jūsu grēku izpirkšanai un to skaļi ar saviem vārdiem apliecinot un savā sirdī  ticot. Pieņemiet ticībā Viņa atstāto pestīšanas un dziedināšanas mantojumu, kuru Viņš ir atstājis ikvienam, kurš Viņam tic. Un tad lūdziet Dievam, Jēzus Kristus vārda šo dziedināšanu! Jēzus Kristus vakar, šodien un mūžīgi tas pats! Debesis un zeme zudīs, bet Viņa vārdi nezudīs! Dievs ir dziedinājis manu māti no vēža, manu vīru no astmas un bērnus katru reizi, kad viņi bij apslimuši ar kādu vainu! :)
Tikai ticiet! Jums izdosies! :) 
1 2 3 4

Kategorijas