Pasaules bēgļu dienas labdarības pasākumā uzstāsies Aminata, Jānis Šipkēvics un citi

Biedrība "Tavi draugi" pirmdien, 20. jūnijā, Pasaules bēgļu dienā rīko plašu labdarības pasākumu Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam Latvijā.
Par muzikālo programmu rūpēsies Jānis Šipkēvics, Gabriēla Zvaigznīte, Aminata, kā arī Latvijas un Ukrainas bērni. 
(Foto: Uldis Skroders)

FOTO: Publicitātes foto

Par muzikālo programmu rūpēsies Jānis Šipkēvics, Gabriēla Zvaigznīte, Aminata, kā arī Latvijas un Ukrainas bērni. (Foto: Uldis Skroders)

Programmā paredzēta ekspertu diskusija "Patvērums vai mājas? Mājokļa meklējumu šūpolēs"; fotogrāfiju izstādes "Ar sapni atgriezties" atklāšana; Ukrainas bēgļu stāstu lasījums "Pamosties. Pamosties? Pamosties!", bet par muzikālo programmu rūpēsies Jānis Šipkēvics un Gabriēla Zvaigznīte, Aminata, kā arī Latvijas un Ukrainas bērni. 

 

Pasaules bēgļu dienas apmeklētāji aicināti līdzi ņemt ziedojumus – lietas un priekšmetus, kas palīdzēs ukraiņu mājas Latvijā padarīt omulīgākas: 

gaismas ķermeņus, sveces, tekstilizstrādājumus un citus interjera priekšmetus labā stāvoklī. Pasākuma laikā būs iespēja veikt arī mērķa ziedojumus.

 

Pasākuma programma:

15.00 Pasaules bēgļu dienas atklāšana: Jānis Šipkēvics un Gabriēla Zvaigznīte

15.10 Diskusija "Patvērums vai mājas? Mājokļa meklējumu šūpolēs" par situāciju ar ukraiņu izmitināšanu Latvijā, problēmām, ar ko viņi saskaras, meklējot pastāvīgu dzīvesvietu, un to risinājumiem. 

Reklāma
Reklāma

16.30 Fotogrāfiju izstādes "Ar sapni atgriezties" atklāšana. Fotoizstādes varones ir ukrainietes, kuras ieradušās Latvijā un pievienojušās brīvprātīgo pulkam, lai palīdzētu savējiem te un pašu mājās. Fotogrāfiju autors ir Uldis Skroders, tās tapušas sadarbībā ar imidža skolu-studiju "Unastyle" un uzņemtas šā gada pavasarī.

16.35 Aminatas koncerts

17.00 Ukrainas bēgļu stāstu lasījums "Pamosties. Pamosties? Pamosties!". Piedalās: Anta Aizupe, Vita Vārpiņa, Inga Akmentiņa-Smildziņa, Eva Johansone, Elza Rozentāle, Dana Zālīte un Reinis Rabenau. Režisore: Laura Čaupale.

17.45 Koncerts – projekts "Radošā telpa". Piedalās bērni no Ukrainas, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un "Tamara Music Studio" audzēkņi.


Pasākums notiks klātienē, Ventspils ielā 50, Rīgā; tiešraide būs skatāma biedrības "Tavi draugi" sociālajos tīklos. Tiešraidi atbalsta ANO Bēgļu aģentūra.

Saistītie raksti