Izveidots ceļvedis, kur Rīgā pastaigāties, sportot un atpūsties

Rīgas domes Labklājības departaments ar Pilsētas attīstības departamenta tehnisko atbalstu ir izstrādājis ceļvedi, kurā apkopota informācija par aktīvām un veselīgām bezmaksas atpūtas iespējām galvaspilsētā, informē Rīgas domē.
Ceļvedis būs noderīgs jebkuram, kurš vēlas iepazīt Rīgu, dodoties pastaigā, izpētot ne tikai interesantos maršrutus, bet arī Rīgas dārzus un parkus.

FOTO: Flickr.com

Ceļvedis būs noderīgs jebkuram, kurš vēlas iepazīt Rīgu, dodoties pastaigā, izpētot ne tikai interesantos maršrutus, bet arī Rīgas dārzus un parkus.

Ceļvedī ir iekļauti pastaigu maršruti dažādās Rīgas apkaimēs, atzīmēti interesantākie apskates objekti šajos maršrutos, kā arī sniegta neliela informācija par šiem apskates objektiem. Tāpat ceļvedī apkopotas jebkuram rīdziniekam un pilsētas viesim pieejamās slēpošanas trases, dārzi un parki, sporta, aktīvās atpūtas un rotaļlaukumi, promenādes, skatu torņi, peldvietas un pilsētas pļavas. Ceļvedī ir sniegta informācija arī par Rīgas mežiem un dabas parku “Piejūra”.

Ceļvedis būs noderīgs jebkuram, kurš vēlas iepazīt Rīgu, dodoties pastaigā, izpētot ne tikai interesantos maršrutus, bet arī Rīgas dārzus un parkus, kam katram ir savs stāsts. Ceļvedis ir papildināts arī ar apskates objektu fotogrāfijām, video materiāliem un audio gidiem, atjautības uzdevumiem un jautājumiem, kas padarīs pastaigas interesantākas un aizraujošākas. Ja kāds apskates objekts ir īpaši ieinteresējies, ceļvedī norādīts, kur iespējams atrast sīkāku informāciju.

 

Reklāma
Reklāma

Tāpat ceļvedis noderēs, ja ir apņēmība savā ikdienā iekļaut vairāk fiziskās aktivitātes. Ceļvedī sniegta detalizēta informācija par sporta un aktīvās atpūtas laukumiem, lai katrs var izvēlēties savām interesēm un atrašanās vietai piemērotāko. Ziemā lieti noderēs informācija par Rīgā esošajām slēpošanas trasēm, kuras jebkurš interesents var apmeklēt bez maksas, savukārt vasarā būs noderīgi ielūkoties ceļvedī, apdomājot, kuru peldvietu apmeklēt. Ceļvedī arī publicēta karte ar dažādām bezmaksas veselību veicinošām aktivitātēm Rīgā.

Visas atpūtas vietas ceļvedī iespējams atrast arī kartē. Lietojot ceļvedi, iespējams likt kartei noteikt savu atrašanās vietu, kas var palīdzēt izplānot maršrutu.

 

Maršrutus var apskatīt šeit Veselīgās atpūtas vietu ceļvedis - ESI KUSTĪBĀ RĪGĀ!