LeNeSOns iepazīs Kloda Debisī mūziku

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris 17. februārī aicina mazos klausītājus uz tikšanos ar bērnu simfonisko draugu LeNeSOnu, kas koncertizrādē “LeNeSOns un Debisī “Bērnu stūrītis”” iepazīstinās ar franču brīnumdara Kloda Debisī pasakaino mūziku.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto: Mārcis Gaujenietis

Klods Debisī ir viens no 20. gadsimta dižākajiem vīriem, un viņa mūzika ir smalki tēlaina kā impresionisma gleznas. 


LeNeSOns un orķestris mums uzburs serenādi un lelles deju, skanēs šūpuļdziesma zilonītim, un mēs kopīgi ar mazo ganiņu dejosim sniegā, lidz ieskanēsies dzidrā “Mēnesgaisma”. 


Pa klusākām un skaļākām sniega takām orķestri vedīs diriģents Andris Vecumnieks. Muzikālo pasaku stāstīs aktieri Aleksejs Geiko un Valdis Vanags. Izrādes režisors – Andris Kalnozols, kas pagājušajā vasarā veidojis “Traktoperu” Valmieras vasaras teātra festivālā un “Koku operu” festivālā “Sansusī”, kā arī iestudējis izrādes Dirty Deal Teatro un “Ģertrūdes ielas teātrī”.


Šajā reizē LNSO mākslinieki saspēlēsies ar Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēkņiem – uz vienas skatuves satiksies pieredzējuši mūziķi un topoši mūziķi – meistari un mācekļi.

 

Koncertizrādes ar LeNeSOnu sniedz iespēju bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem iepazīt simfonisko mūziku un baudīt teatrālu priekšnesumu. Koncertu starpbrīžos bērniem dota iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kurās var gan mākslinieciski izpausties, gan iepazīt tuvplānā mūzikas instrumentus. Šajā reizē bērni varēs iepazīt klarneti.

Reklāma
Reklāma

 

Koncerts notiks 17. februārī Rīgas Lielajā ģildē plkst. 11.00 krievu valodā un plkst. 14.00 latviešu valodā.
Biļetes var iegādāties jebkurā Biļešu paradīzes kasē vai internetā šeit.