Aicinām Lieldienas pavadīt Kultūras pilī "Ziemeļblāzma", baudot deju koncertu "Zaķīšu pirtiņa"

14. aprīļī jūs priecēs ģimeniska pastaiga pa skaisto parku un krāšņs Eiropas festivālu cienīgs deju koncerts.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Bērnu izdejota "Zaķīšu pirtiņa". Publicitātes foto.

 


Kultūras pils “Ziemeļblāzma” ir kā krāšņs zieds, neatņemama Rīgas sastāvdaļa un kultūras objekts, tāpēc koncertu izvēlējāmies organizēt šajā vietā, lai parka skaistā teritorija būtu kā pievienotā vērtība, stāsta pasākumu organizators Rihards Čerkovskis.


Koncertā būs iespēja redzēt dažādus krāšņus deju studijas “Carousel” priekšnesumus, ko izpildīs dažādu vecumu bērni. Jaunākie koncerta dalībnieki (dejotāji) ir četrus gadus veci.

 

Deju studijas dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja Tamāra Eiferova sola, ka koncerts būs ne tikai dinamisks, bet arī krāšņs, pateicoties speciāli gatavotiem kostīmiem un iestudētiem deju priekšnesumiem, kas sasaistīti kopā vienā skaistā stāstā.

 

Deju studijas “Carousell” iestudējumi ir teatrāli, spilgti un, protams, oriģināli, jo uz katru koncertu tiek gatavota jauna programma.

Koncerta laikā būs iespēja baudīt dažādas dejas – no rotaļīgām bērnu dejām līdz pat ugunīgam rokenrolam.

 

Reklāma
Reklāma
https://www.youtube.com/embed/cBmUPV4-4yU

 

Teatrālā deju studija “Carousell” ir moderns, spilgts deju kolektīvs, kurā dejo vairāk nekā 40 bērnu.

 

Studija ieguvusi neskaitāmus diplomus, kausus, atzinības rakstus un medaļas, kas liecina par profesionalitāti, pieredzi un oriģinalitāti. Studija ar saviem priekšnesumiem ir iepriecinājusi arī skatītājus ārpus Latvijas.

 

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties: www.bilesuserviss.lv