Majoros atklāts pirmais āra kinoteātris Jūrmalā

Līdz pat vasaras beigām Jūrmalā, Majoru sporta laukumā, darbosies Cinamon Vasaras kino. Kinomīļiem katru vakaru būs iespēja vasarīgā atmosfērā baudīt atzītas kino pērles oriģinālvalodā ar tulkojumu latviski vai krieviski.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Jaunatklātais vasaras kinoteātris ir patlaban vienīgais āra kino Jūrmalā. Kinoteātris ierīkots daļēji atvērtā sporta hallē ar jumtu, un kino tur varēs baudīt arī lietus laikā. Ziemā sporta laukumā darbojas slidotava, vasarā pa dienu laukums pieejams skrituļslidotājiem. Un tagad būs pieejams arī kino, kas papildinās atpūtas iespēju klāstu kūrortpilsētā.
 

Pirmajās nedēļās Cinamon Vasaras kino piedāvās tādas filmas kā “Midnight in Paris” (“Pusnakts Parīzē”), “Her” (“Viņa”), “Горько!” (“Rūgts!”), “The Artist” (“Mākslinieks”), “One Day” (“Viena diena”), “12 Years of Slave” (“12 gadi verdzībā”), “Two Mothers” (“Divas mātes”) un daudzas citas komēdijas un drāmas, kas augsti vērtētas visā pasaulē.
 

“Vasaras kino ļauj apvienot divas patīkamas izklaides: siltos vakarus kūrortpilsētā un labas filmas pozitīvās noskaņās. Visu vasaru brīvā dabā piedāvāsim gan kritiķu, gan skatītāju atzinību guvušas komēdijas un drāmas,” saka kinoteātra "Cinamon" vadītāja Aļona Romanova. “Neatņemama sastāvdaļa pilnvērtīgai atpūtai ir arī labiekārtota vide un vasarīgi dzērieni, kas kino atmosfēru padara īpaši valdzinošu.”
 

Reklāma
Reklāma

“Kinomīļu sapnis vasaras naktī – āra kino – ir radis savu piepildījumu Jūrmalā, Majoros. Skatītāju iemīļots formāts, atraktīva vietas izmantošana, bezvadu ausis intīmai filmu baudīšanai un pārdomāta filmu izvēle.
 

Apmeklētāju ērtībai kinozālē izvietotas 200 sēdvietas, un filmas skaņa baudāma augstas kvalitātes bezvadu austiņās. Ik vakaru strādās bārs, kur pieejami dažādi dzērieni un uzkodas. Cinamon Vasaras kino biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas bezrindas.lv un uz vietas, papildu informācija par seansiem pieejama http://cinamonsummer.lv.