Jūgendstila muzejā gaida mīlētājus

No 14. līdz 16.februārim Rīgas Jūgendstila muzejā (Alberta ielā 12, ieeja no Strēlnieku ielas) norisināsies mīlestības tematikai veltīti pasākumi - romantiskas ekskursijas, fotografēšanās, kā arī īpašais mīlētāju dienai veltītais koncerts "Mīlestības ceļi". Savukārt mazākajiem muzeja apmeklētājiem paredzēts īpaši mīļš pasaku rīts.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Mīlētāju pasākumu cikls sāksies Valentīndienā, 14.februārī, un turpināsies līdz 16.februārim. Šajās dienās no plkst.14 līdz 18 darbosies foto stūrītis. Uzņemtās fotogrāfijas, kurās katrs varēs iejusties jūgendstila laikmeta mīlnieka - dāmas vai kunga tēlā, izdrukātā un īpaši noformētā veidā par piemiņu varēs iegādāties katrs pāris vai interesents.

 

Savukārt plkst.17 muzeja apmeklētāji aicināti piedalīties īpašajā mīlestībai veltītajā ekskursijā "Mīlestības liecinieki" no jūgendstila laikmeta. Muzeja viesi ne tikai varēs iepazīties ar muzeja romantiskāko šķautni, bet arī piedalīties dažādos pāriem paredzētos uzdevumos, un uzzināt viens par otru kaut ko jaunu.

 

Reklāma
Reklāma

15.februārī plkst.18 notiks koncerts "Mīlestības ceļi". Tajā kā īpaša dāvana muzeja viesiem būs operdziedātājas Elīnas Mitinas un viņas radošās komandas - pianista Jurija Kaspera un vakara vadītājas Irinas Baronskajas sagatavotā programma, kurā dziedātāja izpildīs mīlestības dziesmas un romances no dažādu tautu repertuāra - itāļu, latviešu, krievu, romu un citu tautu mīlestības melodijas rādīs, cik dažādi mīlestība var skanēt mūzikā. Koncerts paredzēts kā mājīgs mūzikas salons, kas īpaši satuvinās klausītājus un māksliniekus. Koncertā paredzēta ieejas maksa.

 

Savukārt 16.februārī plkst.12 norisināsies pasaku rīts bērniem. Pasākumā ar mīļu un sirsnīgu stāstu, pasaku un rotaļu palīdzību bērniem būs iespēja iepazīt muzeju. Ieejas biļete pasākumā EUR 1.50.