Šodien sveču liešanas darbnīcas Esplanādē bez maksas!

Liesim un krāsosim sveces, spēlēsim spēles, darināsim paši savas pierakstu klades! Šo svētdien, 15.septembrī, pēdējo reizi šajā sezonā ģimeņu organizācija mammamuntetiem.lv un fonds "Mammām un Tētiem" rīko "Ģimenes dienas" kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014".

Darināsim burvīgas sveces, izzināsim drošības noteikumus un spēlēsim skolu! Foto: www.svecudarbnica.lv

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Darināsim burvīgas sveces, izzināsim drošības noteikumus un spēlēsim skolu! Foto: www.svecudarbnica.lv

Jau kopš jūnija ģimeņu organizācija mammamuntetiem.lv, Fonds "Mammām un Tētiem" organizē "Ģimenes dienas" kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014". Katru svētdienu kultūras vasarnīca uzvirmo radoši atraktīvās noskaņās!

Šajā svētdienā, 15. septembrī, kultūras vasarnīcā spēlēsim skolu! Darbosimies un meistarosim visu par un ap skolas tematiku, kā arī runāsim par drošību rudenī!

Radošājās darbnīcās visi aicināti piedalīties bez maksas!

Kultūras vasarnīcā 15.septembrī:

13:00 - 15:00  Spēlēsim drošības spēles (būs iespēja saņemt balvās komiksus),  iepazīsimies ar Misteru Gāzēnu, kurš palīdzēs mums apgūt drošības noteikumus. Aktivitāti nodrošina Akciju sabiedrība "Latvijas Gāze".

13:00 - 15:00 Gatavosim, darināsim burvīgas pierakstu klades skolai;

15:00 - 17:00 Izklaidēsimies sveču darbnīcā! Sveču darbnīcā varēsiet liet un krāsot sveces, zīmēt īpašus zīmējumus svecēs, izzināt sveču vēsturi, iepazīties ar sveču drošības noteikumiem kopā ar "Sveču darbnīca"!

Šajā svētdienā mūsu fantastiskie palīgi:

Reklāma
Reklāma

- Akciju sabiedrība "Latvijas Gāze";
- Uzņēmums "Sveču darbnīca";
- krāšņo bērnu mēbeļu radītāji www.woodygoody.lv;
- mākslinieku veikals "Zīmulis un ota";
- Prieka Bikses.

Vai esi jau bijis kādā no mūsu rīkotajām "Ģimenes dienām"? Skaties, kā mums gāja Zinību dienā:


Par radoši informatīvo telpu “Esplanāde 2014”
Radoši informatīvā telpa “Esplanāde 2014” vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. “Esplanāde 2014” ir nodibinājuma “Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, Rīga 2014 informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī Rīga 2014 partnera Lattelecom nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki Ramirent.
 
Par ģimeņu organizāciju mammamuntetiem.lv un “FondsMammām un Tētiem”
Ģimeņu organizācija mammauntetiem.lv sākotnēji radās kā portāls vecākiem – tas jau piekto gadu stabili atrodas Latvijā 20 apmeklētāko interneta vietņu vidū. Taču laika gaitā, realizējot daudzveidīgus sociālus projektus, portāla mammamuntetiem.lv redakcijas cilvēki nolēma dibināt arī savu nevalstisko organizāciju – nodibinājumu “Fonds Mammām un Tētiem”, tādējādi kļūstot par ietekmīgu ģimeņu organizāciju. Nodibinājums savu realizēto projektu dēļ ir jau saņēmis sabiedriskā labuma statusu. Ģimeņu organizācijas mammamuntetiem.lv, “Fonds Mammām un Tētiem” galvenie darbības virzieni ir portāla mammamuntetiem.lv veidošana, izglītojošu, sociālu kampaņu organizēšana, izglītojošu un radošu nodarbību un pasākumu organizēšana, vadīšana (gan bērniem, gan pieaugušajiem; pasākumi parasti apmeklējami bez maksas), izglītojošu un izklaidējošu grāmatu un bukletu izdošana.