Mūziklam "Velniņi" pēdējās izrādes. Nenokavē!

Sadarbojoties divām izcilām radošām personībām – dzejniekam un tulkotājam Pēterim Brūverim un komponistam Valtam Pūcem, pēc pazīstamās Rūdolfa Blaumaņa pasakas Velniņi motīviem, Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālajā teātrī RīBēJa MuTe ir tapis iestudējums – mūzikls visai ģimenei Velniņi!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Galvenajās – Velniņu lomās – ar velnišķīgi pozitīvu enerģiju apveltītās dziedātājas AISHA un CANDY.

Svarīga ziņa ģimenēm: mājās droši varat izlasīt Rūdolfa Blaumaņa pasaku un nākt papildināt savas izjūtas un pārdomas par Velniņu darbiem un nedarbiem! Scenogrāfijas mākslinieks Kristians Brekte rosina paskatīties uz notikumiem mūsdienu bērna acīm, lai skaidrs top ikvienam bērnam, ka kāds velniņš katrā cilvēkā dzīvo un dzīvos laiku laikos – tā nu tas cilvēks ir iekārtots. Un patiesībā – laikam taču nav nozīmes!

Spilgtus un individuālus rokrakstus redzēsim izrādes kostīmos! Kostīmu māksliniece - Liene Rolšteina. Horeogrāfs – Andrejs Fiļipovs. Izrādes režisors – Juris Jonelis. Andrejs Fiļipovs pašreiz mācās Latvijas Kultūras akadēmijas Modernās dejas horeogrāfijas nodaļā pie Olgas Žitluhinas, bet Juris Jonelis ir Latvijas Kultūras akadēmijas maģistra studiju programmas Teātra mākslā students.

Iepriecinošs, vērā ņemams un kvalitāti vairojošs ir fakts, ka izrādē būs "dzīvā" mūzika, ko izpildīs instrumentāla grupa paša komponista vadībā!

Mūzikls Velniņi notiek VEF Kultūras pilī (Ropažu iela 2).

Galvenajās – Velniņu lomās – ar velnišķīgi pozitīvu enerģiju apveltītās dziedātājas AISHA un CANDY
Dižvelns – Niks Matvejevs, laupītāju lomās iejūtas operas solisti Imants Erdmans un Andris Lapiņš, izveidojot klasiski komisko auguma un balsu tandēmu – gara auguma bass un īsa auguma tenors. Saimniece un saimnieks, bet 2. cēlienā arī Karaliene un Karalis – Leonarda Ķestere-Kļaviņa un Jānis Apeinis, Princese – Annija Putniņa. Izrādē piedalās Jāzepa Mediņa 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Uz izrādi aicinām vecākus ar bērniem vecumā no 5 gadiem. Izrādi baudīsim 2 cēlienos.

Izrādes garums – 1 stunda un 50 minūtes!

Izrādes:

2011-03-16 14:00
2011-03-19 16:00 
2011-04-03 12:00  
2011-04-14 14:00 
2011-05-01 12:00
2011-05-01 16:00

Reklāma
Reklāma

 

Ieskaties: www.ribejamute.lv