Māmiņu seansā romantiska komēdija "Dzīve, kāda tā ir"

Tagad un turpmāk – Māmiņu seansi kinoteātrī Kino Citadele notiks katru mēnesi!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Māmiņu seansā tiks demonstrēta romantiska filma Dzīve, kāda tā ir. Seanss 27.janvārī plkst. 13:30 Kino Citadele 10. auditorijā (Rīga, 13.janvāra iela 8).

Par Māmiņu seansiem:
Seansi notiek ceturtdienās pa dienu. Lielākam komfortam ir samazināts filmas skaņas līmenis un zālē ir vairāk gaismas, lai nepieciešamības gadījumā varētu pārtīt mazuli. Zālē var droši ņemt līdzi ratiņus, jo tos var novietot pie ekrāna.


Par filmu Dzīve, kāda tā ir:
Katrīna Heigla romantiskā komēdijā par dzīves līkločiem – gan jautriem, gan nopietniem. Holija ir jauna un veiksmīga sieviete, kurai piemīt izcils pavāres talants un pieder savs restorāns. Ēriks ir tipisks vecpuisis un gadījuma attiecību piekritējs. Pēc Holijas un Ērika labāko draugu ierosināta un neveiksmīga aklā randiņa, šķiet, ka naids starp viņiem ir nepārvarams. Taču abu dzīves mainās dienā, kad Holija un Ēriks kļūst par mazās Sofijas audžuvecākiem. Abiem nesamierināmajiem pretiniekiem nākas dzīvot zem viena jumta kā īstai ģimenei. Viņi nepārtraukti strīdas, dala pienākumus un rūpējas par mazo Sofiju, līdz saprot, ģimenes un mīlestības nozīmi...

SKATIES FILMAS DZĪVE, KĀDA TĀ IR BILŽU GALERIJU!

Reklāma
Reklāma


Filmas VIDEO:


BIĻETI PĒRC ŠEIT!