Kino producentes un zīmola “Dream Light Planner” autores Leldes Kovaļovas trešais psiholoģiskais trilleris “Šoseja”

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā rakstnieces, kino producentes, kā arī plānotāju zīmola “Dream Light Planner” autores un izdevējas, Leldes Kovaļovas trešo psiholoģisko trilleri “Šoseja.”

FOTO: Publicitātes foto

Laura kopā ar vīru Agri dzīvo privātmājā nomaļā lauku apvidū. Laurai ir mīlošs vīrs, gādīgi vecāki un veiksmīga māsa, draudzīgs suns un sapnis par pirmdzimto, taču kādu vakaru viņas dzīve pārvēršas. Agris dodas pastaigā ar suni, bet mājās neatgriežas. Kad sieviete sāk pazudušā vīra meklējumus, viņai nākas saskarties ar apkārtējo nesapratni, vēl vairāk – apgalvojumu, ka nekāda Agra nav, viņa dzīvo viena. Laurai izdodas atrast pierādījumus Agra eksistencei, bet vēl jāsaprot, kas īsti noticis... 

 

Kur beidzas mūsu iztēle un sākas realitāte? Varbūt reizēm esam tik ļoti pārliecināti par savu taisnību, ka esam gatavi uz visu, lai to pierādītu?

 

“Aizturējusi elpu, izelpoju grāmatu vienā svētdienas pēcpusdienā. Spriedzes pilnais trilleris ir bagāts spraigiem notikumiem, kutina nervu galus un emocionāli neļauj atslābt, liekot pārdzīvot līdz galvenajai varonei Laurai, kuras lielākā cīņa notiek pašai ar sevi - atmiņām, realitātei un fantāzijai cīnoties par dominējošo lomu. Pēc grāmatas izlasīšanas, it sevišķi autores pēcvārda teiktais, atstāj smeldzīgi skarbu pēcgaršu - par mūsu katra atbildību, lomu sabiedrības ķēdē, bet visvairāk par prāta neizdibināmajiem labirintiem, kuros var ne tikai apmaldīties, bet arī pazaudēties un noslēpties”, grāmatu blogere Sandra Koka.

 

 

Reklāma
Reklāma

 

Leldes Kovaļovas debijas trilleris “Bezvēsts pazudušās” acumirklī iekaroja lasītāju sirdis un pavadot neskaitāmas nedēļas pirktāko grāmatu topu augšgalā ir ierindojusies Izdevniecības "Latvijas Mediji" 2019.gada internetā pirktāko grāmatu topa otrajā vietā. 

2020. gadā grāmata “Bezvēsts pazdudušās” tika ekranizēta 8 sēriju seriāla formātā un šobrīd tiek rādīta televīzijas kanālā “STV Pirmā!” Seriālā piedalījās vēl neredzēts Latvijas zvaigžņu ansamblis – galvenās lomas seriālā atveidos gluži vai izcilākie latviešu aktieri: Juris Žagars, Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Kristīne Nevarauska un citi. Tāpat, autore ir ieguvusi bakalaura un maģistra grādu audiovizuālajā mediju mākslā, absolvējusi Latvijas rakstnieku savienības Literāro akadēmiju”. 

 

Grāmatu iespējams iegādāties šeit.