Rēzeknē notiks tikšanās ar dzemdību grāmatas "Gaidības un radības ar prieku" autori Lindu Rozenbahu

26. aprīlī Rēzeknē, “Zeimuļā”, ciemosies vairāku grāmatu autore, dūla un trīs bērnu mamma Linda Rozenbaha, lai tiktos ar topošajiem vecākiem, jaunajiem vecākiem, vecvecākiem un citiem interesentiem uz sarunu par dzemdībām un grāmatas tapšanas aizkulisēm. 

Publicitātes foto. Linda Rozenbaha, grāmatas autore.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto. Linda Rozenbaha, grāmatas autore.

Tāpat tikšanās reizē būs iespēja tikties ar grāmatas vāka un dažu iekšlapu fotogrāfi Eviju Gruznu (Pušmucāni), kura ir rēzekniete. Un, iespējams, vēl kādu pārstāvi no Latgales, kas piedalījies grāmatas tapšanā. Tikšanās notiks “Zeimuļā”, sadarbībā ar Māmiņu klubu.

Linda Rozenbaha pazīstama kā “Gaidības un radības ar prieku” autore, taču vasarā izdota vēl viena grāmata “Dziedinošās dzemdības”.


“Grāmatā aprakstītie patiesie dzemdību stāsti iedvesmo, bet speciālistu profesionālie skaidrojumi palīdz izprast dažādas situācijas un iedrošina. Te paveras aizkara maza daļiņa, kas atklāj dzimšanas Brīnumu. “Skaisti” nav sinonīms vārdam “ Viegli”… piedzimšana par Mammu transformē sievietes līdzšinējo dzīves pieredzi un dod apziņu - es varu visu!” tā atsauksmē par grāmatu raksta Māra Grieze, mājdzemdību un Siguldas slimnīcas vecmāte.

Aicinām uz īpašu, maigu, mierīgu satikšanos un sarunu ar Lindu mammas – topošās, esošās. Arī tētus, vecvecākus un citus interesentus, visu ģimeni. Lai sarunu laikā kopā ar Lindu nonāktu dzemdību pasaulē, kas liks sajusties pasargātai, drošībā, saprastai.
 

 

 

Reklāma
Reklāma


Tikšanās laikā:
    • autore lasīs nelielu dzemdību stāsta fragmentu
    • runāsim par saudzīgām dzemdībām un kā līdz tādām nonākt
    • runāsim, kā tapusi grāmata un kas no tās noticis Latgalē
    • izmēģināsim kādu no metodēm, kas palīdz gatavoties dzemdībām, bet noder arī jau jaunajiem vecākiem
    • būs iespēja uzdot jautājumus.


Linda Rozenbaha ir ne tikai autore divām dziedinošām grāmatām, bet arī dūla, portāla Veselam.lv redaktore un mamma trīs bērniem. Dūla sniedz nemedicīnisku, emocionālu, informatīvu un arī fizisku atbalstu gaidību, dzemdību un pēcdzemdību laikā.


Pasākums norises laiks piektdiena, 26. aprīlī, no plkst. 17:30 līdz 19:30. Dalības maksa 5 eiro. Pieteikšanās iepriekš: t. 26633854, anita_baltalksne@inbox.lv (Anita Baltalksne)