Iznākusi mācību grāmata tiem, kas vēlas apgūt šaha spēli - "Šaha ģimnāzija"

Apgādā “Jumava” iznākusi mācību grāmata komplektā ar darba burtnīcu visiem tiem, kuri vēlas apgūt šaha spēli. Grāmata ir noderīga ne tikai bērniem, kuri pamatā ir šīs grāmatas tiešā mērķauditorija, bet arī pieaugušajiem, kuri vēlas apgūt šo interesanto, bet visai sarežģīto spēli.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šaha ģimnāzijaLatvijas Šaha federācijas prezidents Āris Ozoliņš šo grāmatu raksturo šādi: “Tavās rokās ir grāmata, kas aizvedīs tevi ļoti interesantā, aizraujošā un neizsmeļami plašā pasaulē, kas apburs un valdzinās tevi vienmēr — maģiskajā šaha valstībā! Lai arī cik tev ir gadu, lai arī cik daudz tu esi apguvis šahu iepriekš, šī mācībviela tev lieti noderēs. Tomēr atceries, ka nākamie soļi šaha apguvē būs atkarīgi nevis no grāmatas vai datora, bet tavas uzcītības, intereses un neatlaidības.


Latvijas Šaha federācija, viens no šīs grāmatas izdošanas iniciatoriem, dara un darīs visu iespējamo, lai apgūtās šaha gudrības tu varētu pielietot gan sacenšoties ar draugiem pulciņā, gan starptautiskās sacensībās!” Āris Ozoliņš.


Mācību grāmatu “Šaha ģimnāzija” papildina arī darba burtnīca. Darba burtnīcā ir iekļauti uzdevumi, kas sastādīti atbilstoši šaha spēles sadalījumam mācību grāmatā “Šaha ģimnāzija”.
Gan grāmata “Šaha ģimnāzija”, gan darba burtnīca ir paredzēta visiem šaha interesentiem. Autora veidotie uzdevumi ir efektīvs treniņš prātam, lai attīstītu stratēģisko un loģisko domāšanu.

Reklāma
Reklāma

 

Ieskaties: www.jumava.lv