Jautras grāmatas par nerātnām meitenēm!

Mazās balerīnas un māsas priekā var spiegt - apgāds Zvaigzne ABC izdevusi populārās rakstnieces Žaklīnas Vilsones jaunāko darbu "Mana šausmīgā māsa" un jau ceturto grāmatu Nikijas piedzīvojumu sarakstā "Ne pārāk graciozas daiļslidotājas stāsti". 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Mana šausmīgā māsa

Mārtija un viņas lielā māsa Melisa ir tik atšķirīgas, cik vien iespējams. Abas gluži vienkārši nespēj saprasties. 

Mārtija ir nekārtīga un puiciska meitene, kurai ļoti patīk ieritināties viņas ērtajā gultiņā un zīmēt komiksus, īpaši – lielisko un neatkārtojamo Vareno Mārtiju, meitenes mīļāko supervaroni. Mārtijai arī ļoti patīk dzīvnieki. Tāpēc dzīve kopā ar rozīgi meitenīgo un apnicīgo Melisu viņai nekad nav bijusi viegla.

Bet tas nebūt nav viss. Kad meiteņu mamma atver kleitu šūšanas darbnīcu, viņai ir vajadzīga brīva telpa. Pirmo reizi Mārtijai un Melisai ir jādala istaba, un meitenes drīz jau plēšas katru mīļu dienu.

Vai neierastā situācijā Mārtija sapratīs, cik daudz Melisa viņai patiesībā nozīmē?

 

Žaklīna Vilsone ir viena no populārākajām rakstniecēm Lielbritānijā, kur viņas grāmatas ir pārdotas vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru. Žaklīna Vilsone ir saņēmusi daudzas literatūras godalgas, piemēram, Guardian bērnu literatūras balvu, Bērnu literatūras gada balvu u.c. 

Apgāds Zvaigzne ABC ir izdevis vairākas Žaklīnas Vilsones grāmatas: “Miskastes bērns”, “Vikija – eņģelis”, “Dvīņu spēles”, “Mīlestības stundas”, “Noslēpumi”, “Lola Rouza”, “Saki vai dari!”, “Projekts “Lotija””, “Sliktās meitenes” un “Labākās draudzenes”. 

 

 

Jau ceturtā Nikijas dienasgrāmata. Ne pārāk graciozas daiļslidotājas stāsti

Reklāma
Reklāma

Nikija Maksvela kopā ar draudzenēm viscēlākās idejas vārdā nolēmusi piedalīties skolas daiļslidošanas šovā, taču izrādās, ka uz ledus viņa ir vēl lielāka NEJĒGA nekā citviet un vairāk slidinās pa to uz dibena nekā uz slidām. 

Vai draudzenes sagaida nenovēršama izgāšanās? Nikijas ļaunākā ienaidniece Makenzija dara visu iespējamo, lai tā notiktu.

 

Nikijas ieteikumi perfektam SLIDONATORAM.

1. Atrodi vērtīgu iemeslu, kura dēļ slidot! (Pluspunkti, ja arī Brendonam tas patīk!)

2. Slido kopā ar Ledus princeses labākajām draudzenēm Hloju un Zoju.

3. Panāc, lai riebīgā Makenzija ATŠUJAS!!!!

4. Pārliecinies, ka tu vispār proti slidot...

 

Ieskaties: www.zvaigzne.lv