Nost ar garlaicīgām mācību stundām!

Laikā, kad izglītības sistēmu satricina dažnedažādas pārmaiņas, Apgāds Zvaigzne ABC ir laidis klajā grāmatu par kādu novatorisku un absolūti atšķirīgu skolu Amerikā. Grāmata "Nost ar garlaicīgām mācību stundām!" ir neordināru padomu krājums skolotājiem un vecākiem un vienlaikus arī neparasta cilvēka dzīvesstāsts.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Grāmatas autors Rons Klārks ir šīs skolas dibinātājs, vadītājs un skolotājs. Viņš ir ieguvis Disneja kompānijas piešķirto "Amerikas gada skolotāja" titulu, un Opra Vinfrija viņu ir izraudzījusies par savu pirmo "Fenomenālo cilvēku". Rona Klārka akadēmiju Atlantā ASV ir apmeklējuši vairāk nekā simts tūkstoši pedagogu no visas pasaules, lai apgūtu neparastās metodes, ar kuru palīdzību Rona Klārka akadēmijas skolotāji un vecāki palīdzējuši bērniem gūt izcilus panākumus. Realizējot sapni par skolu, kurā ikvienam bērnam būtu iespēja pilnveidoties, Rons Klārks apliecinājis, cik būtiski saskatīt bērnos individualitāti un ienest mācību vidē dzīvīgumu, krāsainību un oriģinalitāti.


Grāmata noderēs visiem, kas grib uzlabot nākamās paaudzes izglītības kvalitāti, ikvienam, kurš ir gatavs lauzt stereotipus, vecākiem, kas vēlas palīdzēt saviem bērniem un skolotājiem, kas meklē stratēģiju, kā palīdzēt skolēniem gūt panākumus.

Humanitārās privātģimnāzijas direktore Ināra Kalniņa par grāmatu saka: "Cik lieliska grāmata! Tā ir pārpilna ar idejām un pieredzi par cilvēcisko attiecību un attieksmju veidošanu. Rona Klārka pieeja ļauj domāt "ārpus rāmīša" un labāk izprast skolēnus. Šī grāmata rosina radīt arvien jaunus veidus, kā izglītot un iedvesmot bērnus un viņu vecākus gūt panākumus. Bērni visā pasaulē ir līdzīgi – emocionāli jūtīgi un atzinību alkstoši. Radoša un labvēlīga skolotāju enerģija, ieguldīta skolēnos, katra bērna dzīvē nes laimes augļus."

 Grāmatas redaktors Aldis Vēvers: "Jā, man ir jāatzīstas mīlestībā šai grāmatai, kaut gan sen jau vairs nestrādāju skolā. Tā varētu kļūt par savdabīgu rokasgrāmatu tiem, kas joprojām tic izglītības visvarenajam spēkam un skolai, kurā šim spēkam jāizpaužas vispilnīgāk. Tā varētu kļūt par labu padomdevēju vecākiem, kuri apzinās izglītības nozīmi savu bērnu nākotnē un vēlas stiprināt absolūti līdztiesīgo un nepieciešamo trīsvienību: skolotāji-vecāki - bērni. Izlasot šo grāmatu, jūs būsiet spiesti noticēt - ir iespējams padarīt šo pasauli skaistāku! IR JĀIZLASA!"

Uzziniet vairāk vietnēs EndofMolassesClasses.com un RonClarkAcademy.com


Burvīga grāmatas reklāma:

Reklāma
Reklāma


 

Ieskaties: www.zvaigzne.lv