Grāmata sievietēm: "Kā staigāt augstpapēžu kurpēs"

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā Kamilas Mortones rokasgrāmatu modernai sievietei Kā staigāt augstpapēžu kurpēs – par to, kā smaidot un ar stilu pieņemt visus dzīves izaicinājumus.

Grāmatas vāka bilde

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Grāmatas vāka bilde

Ja tev kaut reizi mūžā ir nācies raudāt puiša nodevības dēļ, dusmoties uz lāzerprinteri, kaunēties no līgavaiņa vecākiem vai izbarot sunim pašas gatavoto kulinārijas brīnumu, noteikti izlasi šo grāmatu. Tā būs lielisks padomdevējs mājas solī, birojā un attiecību veidošanā, kā arī patīkama izklaide brīvajos brīžos. Īpaša “odziņa” – Džona Galjano priekšvārds, Manolo Blanika, Vivjenas Vestvudas, Dolce&Gabbana un citu skaistuma ekspertu padomi.
Grāmatas autore Kamila Mortone ir bezgala šarmanta, iedvesmojoša un apņēmīga sieviete. Viņa ir studējusi modes zinības Londonā, strādājusi žurnālā Vogue, bijusi modes guru Džona Galjano asistente un kurpju dizainera Manolo Blanika iedvesmas avots. Kamila dievina modes pasauli, allaž ir lietas kursā par visiem stilīgajiem jaunumiem un patiešām zina, kā pārvarēt dzīves izaicinājumus. Ne velti grāmata Kā staigāt augstpapēžu kurpēs jau tulkota 20 valodās un kļuvusi par bestselleru Lielbritānijā.

Grāmatu Kā staigāt augstpapēžu kurpēs no angļu valodas tulkojusi Daina Borovska.

Ja tev vēl nav šīs grāmatas, vari piedalīties Zvaigznes ABC rīkotajā konkursā un iespējams tu būsi viena no trim laimīgajām, kas savā īpašumā iegūs šo grāmatu. Konkursa noteikumi.

Vairāk par apgāda Zvaigzne ABC jaunumiem meklē: www.zvaigzne.lv.

Reklāma
Reklāma