Esi vērīgs: piecas sievietes ar mazgadīgu bērnu apzog palīdzētgribētājus

Valsts policijā saņemta informācija, ka Cēsīs gaišā dienas laikā kādā privātmājas pagalmā bija ieradušās piecas sievietes ar mazgadīgu bērnu. Kamēr tika novērsta mājas iedzīvotāju uzmanība, sievietes, atrodoties mājā, nozaga 350 eiro.
Sievietes pārvietojušās ar pelēkas krāsas transportlīdzekli, iespējams, ar “VW Caddy” markas automašīnu.

FOTO: Shutterstock.com

Sievietes pārvietojušās ar pelēkas krāsas transportlīdzekli, iespējams, ar “VW Caddy” markas automašīnu.

Noziegums paveikts šā gada 3. oktobrī īsi pirms pulksten 13.00, kad divas no sievietēm kopā ar bērnu iegājušas mājā un lūgušas uzpildīt ūdens pudeli, jo bērns esot izslāpis. 

 

Kamēr mājas īpašniece izpalīdzēja ar ūdens uzpildīšanu, abas sievietes novērušas tai uzmanību un pa to laiku mājā ienāca trešā sieviete, kura slepus izstaigājusi māju. 

 

Tikmēr ārpusē palikušās divas sievietes runājušas ar ārā esošo mājas iemītnieku. Pēc sieviešu aiziešanas, mājas saimniece konstatēja, ka ir nozagta nauda 350 eiro.

 

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sievietes pārvietojušās ar pelēkas krāsas transportlīdzekli, iespējams, ar “VW Caddy” markas automašīnu, taču automašīnas marka nav precīzi zināma un var būt cita. Viena no sievietēm bija dūšīgas miesasbūves, aptuveni 180 cm gara, tumšiem matiem un tumšām acīm. Bija ģērbusies gaiši zilā virsjakā, melnos svārkos, melnās zeķubiksēs, rokās bija maza balta somiņa. Ar cietušo personu sieviete runāja krievu valodā, taču ar pārējām sievietēm savā starpā runājušas cietušajam nezināmā valodā.

 

Reklāma
Reklāma

Saistībā ar šo gadījumu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirknī ir uzsākts kriminālprocess.

 

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un vērīgiem gadījumos, kad nepazīstamas personas ierodas īpašumā un uzsāk sarunu! 

 

Pārsvarā šādos gadījumos personas uzsāk sarunu, lai novērstu modrību, kamēr pārējās iesaistītās personas veic zādzību. 

 

Tāpat Valsts policija aicina iedzīvotājus būt modriem, īpaši vecāka gadagājuma cilvēkus, un ziņot par šādiem vai līdzīgiem gadījumiem – piefiksējot automašīnas krāsu, marku, valsts numurzīmi un nelūgto ciemiņu pazīmes. Kā arī ziņot, ja tiek manīta pieminētā pelēkas krāsas automašīna, iespējams, “VW Caddy” ar kuru pārvietojas vairākas tumsnējas sievietes, tostarp  iepriekš aprakstītā sieviete, zvanot pa tālruņa numuru 64101214 vai 110.

Saistītie raksti