Slimnīcā mirusi meitenīte, kuru kopā ar ģimeni Pļavniekos notrieca dzērājšoferis

Slimnīcā šodien mirusi meitenīte, kuru Pļavniekos uz gājēju pārejas kopā ar viņas vecmāmiņu un mammu notrieca piedzēries autovadītājs.

FOTO: Unsplash.com

Jau vēstīts, ka Ceļu satiksmes negadījumā, kurā svētdien, 9. janvārī, Rīgā, Andreja Saharova ielā, dzērājšoferis uzbrauca trim gājējiem, vissmagāk cietusi 2013. gadā dzimusi meitenīte, kura atradās kritiskā stāvoklī.

"Diemžēl šodien viņu atslēdza no dzīvības uzturēšanas aparātiem," vēstīts sociālajos tīklos. Šo informāciju apstiprinājusi arī Valsts policija. 

"Viņas ģimenei tagad ļoti nepieciešama mūsu palīdzība. Nepaliksim vienaldzīgi pret svešu bēdu. Vecmāmiņa joprojām atrodas slimnīcā, stāvoklis ir stabils, bet smags."

Jau vēstīts, ka Ceļu satiksmes negadījumā, kurā svētdien, 9. janvārī, Rīgā, Andreja Saharova ielā, dzērājšoferis uzbrauca trim gājējiem, vissmagāk cietusi 2013. gadā dzimusi meitenīte, kura atradās kritiskā stāvoklī.

Pēc neoficiālas informācijas, visi trīs cietušie ir vienas ģimenes locekļi: 2013. gadā dzimusi meitene ar savu māti un vecmāmiņu. Abu pieaugušo sieviešu stāvoklis ir stabils.

"Tur stāvēja ātrā palīdzība, nupat bija piebraukusi otrā. Bet pirmais, ko ieraudzīju, bija meitenīte, kas gulēja uz vēdera. Viņas seja bija pagriezta uz mūsu pusi – tāda visa zilumos, apkārt asins peļķe, acis aizvērtas. Tas bija šausmīgs skats. Man sākās histērija, jo pašai ir meitiņa līdzīgā vecumā," norādīja aculieciniece Svetlana Belova.

"Cilvēki šķērsoja gājēju parēju pie zaļā atļaujošā signāla. Tajā laikā "Mercedes", kurš brauca pa Saharova ielu virzienā no Deglava ielas, neapstājās, uzbrauca virsū gājējiem, pēc negadījuma neapstājās, aizbrauca no notikuma vietas," skaidroja Ceļu policijas bataljona 2. rotas komandieris Verners Vangravs.

Reklāma
Reklāma

Jauns.lv jau vēstīja, ka, pateicoties iedzīvotāju sniegtajai informācijai, jau pēc neilga laika dzērājšoferis tika atrasts un aizturēts Dzeņu ielā. Sociālajos tīklos ievietotajos attēlos redzams, ka avārijas rezultātā automašīnai nolūzis sāna spogulis.

Noskaidrots, ka 1987. gadā dzimušajam autovadītājam nav bijušas autovadītāja tiesības, turklāt viņš bijis pamatīgā reibumā - konstatētas ap trīs promilēm. Viņš savu vainu policijai atzinis.

Pret šoferi uzsākts kriminālprocess. Par reibumā izraisītu satiksmes negadījumu, kurā cietušajam nodarīti smagi miesas bojājumi, draud cietumsods līdz 10 gadiem.

 

Vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” izsaka visdziļāko līdzjūtību mirušā bērniņa ģimenei un tuviniekiem.