Rudens nodarbības meitenēm un vecākiem

Vai ir iespējams iet cauri bērnu pusaudžu posmam bez problēmām? Kā labāk sagatavoties pusaudžu trakajiem gadiem? Vai ir jēga runāt par šīm tēmām, kad bērnam ir tikai 8 gadi? Amerikāņu rakstnieks un pedagogu konsultants Džeims B. Stensons (James B. Stenson) ir pārliecināts par to: “Ja jaunie vecāki dziļi domā par pusaudžu jautājumiem tagad, gadus pirms šī laika, viņi vēlāk var izvairīties no nopietnām problēmām. Faktiski gadi, kad viņu bērni mācās vidusskolā, var būt viens no interesantākajiem un apmierinošākajiem viņu ģimenes dzīves periodiem”1.
KIB piedāvā šo projektu, lai strādātu kopā ar meitenēm un viņu vecākiem pie meiteņu rakstura un pašcieņas veidošanas.

FOTO: Publicitātes foto

KIB piedāvā šo projektu, lai strādātu kopā ar meitenēm un viņu vecākiem pie meiteņu rakstura un pašcieņas veidošanas.

Kultūras un Izglītības biedrība (KIB) arī tam piekrīt. Tāpēc īsteno projektu “Soli priekšā izaicinājumiem: nometne meitenēm un pasākumi vecākiem par savstarpējām attiecībām ģimenē”, kura galvenais mērķis ir veicināt labākas attiecības ģimenēs caur nodarbībām vecākiem un viņu meitām vecumā no 8-12 gadiem. Projekts sākās 2021. gada maija mēnesī un ilgs līdz 30. oktobrim.

 

Tā kā Latvijas darba tirgū sievietes ir mazāk iekļautas nekā vīrieši, uzskatām, ka ir nozīmīgi meklēt proaktīvus risinājumus sieviešu pašvērtējuma celšanai jau vēlīnās bērnības un agrīnajos pusaudžu gados. KIB piedāvā šo projektu, lai strādātu kopā ar meitenēm un viņu vecākiem pie meiteņu rakstura un pašcieņas veidošanas. Tādejādi projekts vēlas dot viņām un viņu ģimenēm nepieciešamās iemaņas, lai izprastu sevi, izkoptu savu raksturu un kopā harmoniskāk stātos pretī pusaudžu vecuma izaicinājumiem.

 

Pašlaik biedrība attīsta projekta pēdējo posmu – rudens nodarbības meitenēm un vecākiem. Programmā notiks neformālas nodarbības meitenēm un vecākiem, tiks rīkotas bērnu audzināšanas lekcijas "Pirmie lēmumi" (8-10 gadus veciem bērniem), ko vadīs sadarbības partneris Ģimenes atbalsta biedrības “Ģimenes akadēmija”.

 

Reklāma
Reklāma

 

  • Programma notiks katru sestdienu plkst. 11.30 - 14.00 no 18. septembra līdz 30. oktobrim.
  • Norises vieta būs Kultūras centrs "Rīva", Vīlandes iela 7-5, Rīga.
  • Dalības maksa ir 25 eiro (vecāku un meiteņu nodarbības). Tomēr tiem, kuri vēlās piedalīties tikai meiteņu nodarbībās, maksa ir 15 eiro, bet lekciju cikls vecākiem - 15 eiro. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc prioritāte būs ģimenēm, kuras pieteiksies pilnai programmai.

 

Pieteikšanās anketu aizpildi šeit.

Vairāk informācijas, rakstot uz kcentrsriva@gmail.com vai zvanot 20516206 (Marija Diaza).

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.