Rīgas 5. un 10. klašu skolēnus aicina pieteikties e-kartēm

Rīgas 5. un 10. klašu skolēnu vecāki aicināti līdz 31. augustam pieteikt „Skolēnu e kartes” portālā: www.eriga.lv, jo no 2015./2016. mācību gada tiek mainīta „Skolēna e kartes” pieteikšanas, saņemšanas un atjaunošanas kārtība. Jaunā kārtība šogad attiecas uz 5. un 10. klašu skolēniem, jo viņu kartēm beidzas derīguma termiņš, un tiem skolēniem, kuri maina skolu.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto no Rīgas satiksme mājas lapas


Lai padarītu ērtāku un ātrāku pieteikšanos „Skolēnu e kartei” un tās atjaunošanai, Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs sadarbībā ar uzņēmumu „Rīgas satiksme” un Izglītības, kultūras un sporta departamentu ir izstrādājis jaunu e-pakalpojumu „Pieteikšanās Skolēna e-kartei”, kurā skolēnu vecāki attālināti varēs pieteikt jaunas kartes izgatavošanu.

 
Jaunais e-pakalpojums ir pieejams no 17. augusta. Vecākiem pieteikums „Skolēna e kartes” izgatavošanai jāaizpilda portālā: www.eriga.lv, kurā dati par skolēnu un skolu, kurā tas mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt būs jāpievieno skolēna fotogrāfija. „Rīgas satiksme” attālināti izgatavos „Skolēnu e kartes”, pamatojoties uz iesniegtajiem datiem, un nogādās tās attiecīgajās skolās, kur skolas direktors tās parakstīs un izsniegs skolēniem.

 
Vecāki tiek īpaši lūgti to izdarīt līdz 31.augustam, lai jaunās e kartes varētu nogādāt uz skolām, pēc šī datuma tās varēs saņemt tikai „Rīgas satiksmes” Klientu apkalpošanas centros.
                                                                         
Pieteikties „Skolēna e kartei” joprojām var arī klātienē „Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros.
 
Jaunā kārtība šogad vēl neattieksies uz pirmo klašu skolēniem. Viņiem e kartes tiks izgatavotas saskaņā ar skolas sagatavoto kolektīvo pieteikumu, klāt pievienojot skolēnu fotogrāfijas. Pārējām skolēnu klašu grupām „Skolēna e kartes” nav jāmaina. Savukārt 11. un 12. klašu skolēniem, lai saņemtu atlaidi braukšanai sabiedriskajā transportā sava „Skolēnu e kartē” būs jāpagarina e talona biļešu automātos. 

 

Reklāma
Reklāma