Krāpnieks jeb triku meistars naudas lietās. Ja esi cietis, ziņo

Policija Rīgā aizturējusi krāpnieku, kurš prot veikli rīkoties ar naudu. Tādēļ, ja esi cietis – ziņo. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) Rīgas Centra iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamais vīrietis varētu būt saistīts ar dažāda veida krāpšanas gadījumiem.
Šis ir krāpnieks, kuru policija jau aizturējusi. Iespējams, triku meistars naudas lietās veicis vēl virkni citu noziegumu, tādēļ ziņo, ja tev ir kas stāstāms. Policijas foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šis ir krāpnieks, kuru policija jau aizturējusi. Iespējams, "triku meistars" naudas lietās veicis vēl virkni citu noziegumu, tādēļ ziņo, ja tev ir kas stāstāms. Policijas foto.

 

 

Par krāpšanas gadījumu Rīgā, Aleksandra Čaka ielā kādā bankas filiālē policisti aizturēja attēlā redzamo vīrieti. Vīrietis bankas filiālē vēlējās samainīt 500 eiro banknoti smalkākās naudas vienībās, taču, kad bankas darbiniece izdeva samainīto naudu, vīrietis pēcāk gribēja samainīt eiro banknotes uz citu valūtu. Maiņas rezultātā, viņš bankas darbiniecei iedeva mazāk nekā 500 eiro, daļu paturot sev – tādā veidā mēģinot apkrāpt.

 

Reklāma
Reklāma

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas attēlā redzamais vīrietis varētu būt saistīts ar dažāda veida krāpšanām - valūtas maiņas punktos, banku filiālēs vai vienkārši uz ielas, tādēļ Rīgas Centra iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citus krāpšanas gadījumus, portālam mammamuntetiem.lv pastāstīja RRP preses pārstāve Ance Rozīte.

 

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086200 vai 110 - vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.