Par izcilu darbu bērnu aprūpē suminās Bērnu slimnīcas medmāsas

12.maijā, kad visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Māsu diena, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca godinās savu aprūpes personālu, pasniedzot balvu "Bērnu slimnīcas lepnums". Šogad atzinības balva - bronzā atliets ābols kā novērtējums par ieguldījumu un izcilu darbu bērnu aprūpē tiks pasniegts trīs māsiņām, savukārt sešas māsiņas saņems Atzinības rakstus par priekšzīmīgu darbu Bērnu slimnīcā.

FOTO: Marika Eglīte

Atzinības balva „Bērnu slimnīcas lepnums” ir bronzas ābols, kura atvērumā uz vienas puses redzams slimnīcas logotips ar uzrakstu „Laime kalpot bērniem”, bet uz otras puses – balvas ieguvēja vārds un uzvārds.

 

 

Kā portālu mammamuntetiem.lv informēja Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas preses pārstāve Romēna Namniece, balva sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstu tiek pasniegta jau astoto gadu.

 

Māsu dienas apbalvojumu pasniegšana un sveikšana notiks 12.maijā plkst.13.30 I.Ebela auditorijā (Ārstu mājas 5. stāvs), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (Vienības gatvē 45). 

Reklāma
Reklāma

 

Atzinības balva "Bērnu slimnīcas lepnums” tika dibināta 2007.gadā ar mērķi godināt Bērnu slimnīcas aprūpes personālu, kā arī, lai izteiktu atzinību par rūpīgu, iejūtīgu, laipnu un izcilu darbu. Atzinības balva „Bērnu slimnīcas lepnums” ir bronzas ābols, kura atvērumā uz vienas puses redzams slimnīcas logotips ar uzrakstu „Laime kalpot bērniem”, bet uz otras puses – balvas ieguvēja vārds un uzvārds. Ik gadu tiek pasniegtas ne vairāk kā trīs Atzinības balvas „Bērnu slimnīcas lepnums”, un kandidātus apbalvošanai var izvirzīt jebkurš slimnīcas darbinieks vai darbinieku grupa.