Sieviešu dienā gaidāmi īsti pavasarīgi laika apstākļi

Starptautiskajā sieviešu dienā - 8.martā - pēc meterologu prognozēm gaidāmi pavisam pavasarīgi laika apstākļi. Spīdēs saule un gaiss iesils līdz pat +9 grādiem.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Nedēļas vidū - slapjš sniegs, beigās - saule un patīkams siltumiņš.

 

Šīs nedēļas sākumā atmosfēras spiediens paaugstināsies, tādēļ starp mākoņiem uzspīdēs saule un nokrišņi nav gaidāmi. Gaisa temperatūra naktīs pazemināsies līdz 0...-5 grādiem, bet dienā paaugstināsies līdz +2...+7 grādiem, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centra jaunākās prognozes laika periodam no 4.-9.martam.

 

Nedēļas vidū Latvijai no dienvidiem pietuvosies nokrišņu zona, kas atnesīs nelielu lietu un slapju sniegu valsts centrālajos un austrumu rajonos. Šajās dienās debesis klās biezāka mākoņu sega, līdz ar to saule spīdēs maz. Gaisa temperatūra nakts stundās lielākoties pieturēsies 0...+2 grādu robežās, bet dienā paaugstināsies līdz +2...+7 grādiem.

Reklāma
Reklāma

 

Nedēļas beigās austrumu puses vēju, kas Latvijā valda jau vairāk nekā nedēļu, pakāpeniski nomainīs dienvidrietumu vējš, svētdien tas no rietumiem atnesīs arī nokrišņu zonu. Un kļūs vēl siltāks, īpaši to varēs sajust diennakts gaišajā laikā- biežāk uzspīdot saulei, gaiss iesils līdz +4...+9 grādiem.