Par 10 sieviešu aplaupīšanu Bolderājā un Iļģuciemā aiztur rūdītu noziedznieku

Pagājušās nedēļas nogalē policijas darbinieki aizturēja agrāk tiesātu 30 gadus vecu vīrieti, kurš mēneša laikā Bolderājas un Iļģuciema daudzdzīvokļu māju kāpņutelpās aplaupījis 10 vecāka gadagājuma sievietes.  

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Kā portālu mammamuntetiem.lv informēja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis, laika posmā no pērnā gada decembra līdz janvāra vidum Bolderājas un Iļģuciema mikrorajonos reģistrētas vairākas laupīšanas. Visām laupīšanām bija kopīgs to izdarīšanas rokraksts - ļaundaris slēpies kāpņu telpā, kur nolūkojis savus upurus - gados vecas kundzes. Kad upuris bijis izvēlēts, vīrietis uzbrucis un, pielietojot spēku, atņēmis rokassomiņas. 

 

Analizējot šos noziegumus, izmeklēšanas laikā Kriminālpolicijas darbinieki nāca uz pēdām kādam 30 gadus vecam, rūdītam noziedzniekam, kuru 17.janvārī aizturēja. 

 

Šobrīd aizdomās turētais ir apcietināts, taču izmeklētājiem ir pamatotas aizdomas, ka viņš varētu būt aplaupījis vēl citas personas, tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67208013 vai 110.

Reklāma
Reklāma

 

.

Ja arī tu esi cietis no šīs personas noziedzīgajām darbībām, ziņo policijai! Policijas foto.