Līdz 27. aprīlim var pieteikt kandidātus konkursam "Gada lielģimene 2012"

Gatavojoties starptautiskajai ģimenes dienai, BIGBANK AS Latvijas filiāle un Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība izsludina pieteikšanos konkursa „Gada lielģimene 2012” goda titulam līdz 27.aprīlim. Titula ieguvēju paziņos 12.maijā BIGBANK Lielo ģimeņu dienas pasākumā Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Ilustrators: Jānis Beķeris.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

BIGBANK Lielo ģimeņu diena ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju Baltijas valstīs ar mērķi godināt kuplās ģimenes. Latvijā tā norisināsies jau sesto gadu, savukārt goda titula piešķiršana – trešo reizi. „Gada lielģimenes” konkursā var pieteikt ikvienu saliedētu un aktīvu Latvijas ģimeni, kurā aug vismaz trīs bērni. „Cilvēkam tāpat kā kokam ir savas saknes, kas ir balsts un rūpīgi kopjama vērtība. Tāpēc īpaši godājam daudzbērnu ģimenes, jo viņu spēks, saliedētība ir ne vien paraugs un iedvesmas avots, bet arī tautas nākotne. Turklāt iepriekšējo gadu pieredze apliecina, ka Latvijā ir ļoti daudz lepnuma vērtu ģimeņu. Pērn konkursā vien bija pieteiktas 184 daudzbērnu ģimenes, un pasākumā piedalījās gandrīz 1000 cilvēku no visas Latvijas. Ceram, ka šogad būs vēl vairāk dalībnieku,” uzsver BIGBANK AS Latvijas filiāles vadītājs Pāvels Gilodo.

BIGBANK Lielo ģimeņu diena norisināsies vienlaikus ar Rīgas ZOO ģimeņu dienām 12.-13.maijā, kad apmeklētājus iepriecinās ģimenēm draudzīgas ieejas biļetes. Līdztekus iespējai apmeklēt Rīgas Zooloģisko dārzu, ģimenēm būs iespēja piedalīties Ģimeņu orientēšanās spēlē (no plkst. 12:00 līdz noslēguma ceremonijai plkst. 15:00). Neizpaliks apbalvošanas ceremonija un balvas: ceļojumi, kino apmeklējumi, kā arī naudas prēmija goda titula „Gada lielģimene” ieguvējiem.

BIGBANK Lielo ģimeņu dienas patronese Zane Vaļicka-Pētersone uzsver: „Iespējams, ikdienā bieži pat neaizdomājamies, kāds brīnums un laime mums var tikt dāvāts – bērns. Es ļoti cienu un apbrīnoju ikvienu cilvēku, kas uzdrošinās dāvāt jaunu dzīvību, turklāt neatkarīgi no apstākļiem. Man ir patiess gods kā patronesei aicināt lolot bērnus, bet sabiedrību – sargāt un atbalstīt ģimenes, kuras ar savu apņēmīgo rīcību veido to, ko mēs varam dēvēt par Latvijas nākotnes sabiedrību.”

Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības vadītājs Leonīds Mucenieks apliecina: „BIGBANK Lielo ģimeņu diena ir kļuvusi par iecienītu ikgadēju tradīciju. Turklāt tā rada iespēju daudzbērnu ģimenēm kaut nedaudz izrauties no ikdienas rutīnas un visiem pabūt kopā, kas nereti ir grūti gan aizņemtības, gan ierobežoto resursu dēļ.“

Pieteikumus „Gada lielģimenes” konkursam var iesniegt jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kā arī institūcijas un uzņēmumi, aizpildot www.bigbank.lv/lielogimenudiena elektronisko pieteikuma formu, vai arī sūtot pa pastu, adresējot Brīvības iela 151, Rīga, LV-1012 ar norādi „BIGBANK Lielo ģimeņu diena 2012".

Reklāma
Reklāma

Ar konkursa noteikumiem un iesniedzamo informāciju var iepazīties www.bigbank.lv/lielogimenudiena. Goda titula „Gada lielģimene” saņēmēja paziņošana un apbalvošana notiks 2012.gada 12.maijā BIGBANK Lielo ģimeņu dienā, kas notiks Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Goda tituls „Gada lielģimene” tiek pasniegts ar goda rakstu un LVL 500 naudas balvu.

Lai popularizētu ģimeni kā vērtību, ikviens ir aicināts piedalīties arī fotokonkursā „Mana ģimene”, parādot, cik ļoti lepojies ar savu ģimeni un cik lieliski protiet kopā pavadīt laiku. Nepieciešams vien radīt atraktīvu ģimenes kopbildi, pievienot BIGBANK Latvija Facebook lapas konkursa sadaļā un savākt pēc iespējas vairāk balsu. Fotokonkurss norisināsies vairākos posmos: bilžu pievienošana līdz 26.aprīlim, balsošana līdz 9.maijam, bet uzvarētāju oficiālā paziņošana notiks 12.maijā Lielo ģimeņu dienas pasākuma laikā. Ar konkursa noteikumiem var iepazīties www.bigbank.lv/lielogimenudiena un www.facebook.com/BIGBANK.Latvija.

BIGBANK Lielo ģimeņu diena Latvijā notiek jau sesto gadu, savukārt goda titula piešķiršana notiks trešo reizi. Ģimenes dienas pasākumi notiks vienlaicīgi Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.