Vieta savējiem, kur laiks iet lēnāk

Nereti plānojot kopīgas ģimenes izklaides ar bērniem nākas saskarties ar jautājumu, kur doties, lai pilnīgi visi ģimenes locekļi būtu priecīgi un apmierināti.

Baudiet ēdienu, sarunas un domas – pie mums laiks iet lēnāk... Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Baudiet ēdienu, sarunas un domas – pie mums laiks iet lēnāk... Publicitātes foto.

Bieži neatliek nekas cits, kā lēmumu pieņemt uz kompromisu rēķina. Mamma labprāt nodotos rāmai atpūtai skaistā vietā ar modīgu atmosfēru, tētis sapņo par kārtīgi maltīti, bet mazajiem žiperiem galvenais, lai nebūt garlaicīgi. Izrādās, šādu vietu nav daudz. Viena no tām – restorāns „Ostas Skati” Rīgā, pašā Daugavmalā.

Straujais pilsētas ritms, ikdienas skrējiens un steiga – „Ostas Skatos” tas šķiet kaut kas tāls un nebūtisks. Rāms vakars, gardas un nesteidzīgas vakariņas ar sev nozīmīgiem cilvēkiem straujā pilsētas vidē un brīnišķīgs skats uz Rīgu, Daugavu un ostu – varbūt tieši pēc kaut kā tāda esi sailgojies.


Noteikti atnāc ar savējiem – lieliem un maziem – uz svētdienas vēlajām brokastīm ar glāzi dzirkstošās spāņu kavas. Mūsu bufetē kaut ko veselīgu un garšīgu atradīs gan mamma, gan bērni, gan tētis varēs saēsties, pie tam mazajiem apmeklētājiem (piecgadniekiem un jaunākiem) brokastu bufete par brīvu. Restorānā viegli iegrozīties ar bērnu ratiņiem, vieta atradīsies arī labi audzinātiem suņiem, pie tam visiem pieejama arī ērta bezmaksas autostāvvieta. Kamēr vecāki nododas patīkamām sarunām, bērniem būs interesanti pētīt rosīšanos Rīgas ostā, bet vasarā no terases apskatīt piestātnē noenkurotos kuterus. Baudiet ēdienu, sarunas un domas – pie mums laiks iet lēnāk....


Katru mēnesi ēdienkartē tiek iekļauti divi speciālie piedāvājumi, no kuriem viena pamatā ir kāds vietējai virtuvei raksturīgs produkts, bet otra – kaut kas no pasaules kultūru virtuvēm, piemēram, īpaši novembrim šefpavārs galdā cēla gan Islandes langustu, gan mūsu pašu tradicionālo Mārtiņ zosi. Netiek piemirstas vietējās dabas veltes, taču tajā pašā laikā klienti tiek iepriecināti un iepazīstināti arī ar kaut ko eksotisku – ēdienkarte domāta kārumniekiem, kas labprāt nobauda ko jaunu.

Neliels ieskats ēdienkartē:
Kārtīga maltīte ar vīna glāzi – kopā 14.70 Ls:
•    Muskatķirbju biezzupa ar mocarellas siera tartaru un drupinātu garšaugu maizi 2.50 Ls
•    Pīles krūtiņa medus marinādē cepta ar garšaugiem, pasniegta vīna apelsīnmērcē ar dārzeņiem 8.50 Ls
•    Rudens ražas ābols, cepts ar brendija riekstiem, pasniegts ar aveņu mērci 1.80 Ls
•    Glāze mājas vīna 1.90 Ls
Omulīga pakavēšanās pie vīna glāzes un uzkodām – kopā 7.90 Ls:
•    Ēdamgliemenes, pasniegtas ar tomātu, saldā krējuma vai baltvīna mērci un fritētiem kartupeļiem piedevās 5 Ls
•    Glāze dzirkstošās spāņu kavas 2.50 Ls

"Ostas Skatos" atradīsi gardu uzkodu, salātu, pamatēdienu un desertu karti, kas, atbilstoši sezonai tiek regulāri uzlabota un papildināta, izmeklētu vīnu karti un plašu bezalkoholisko dzērienu klāstu, ikvienai gaumei, gan lieliem, gan maziem.

Restorāns atrodas pašā Ķīpsalas galā, Matrožu ielā 15. Darba laiks: darba dienās 9:00-22:00, sestdienās 11:00-22:00, svētdienās 11:00-21:00

Reklāma
Reklāma