Gribi iet uz kino? Piedalies anekdošu konkursā!

Jau ieprieš ziņojām, ka turpmāk uzvarētājus noteiksim reizi mēnesī, un tas nozīmē, ka balvas būs daudz vērtīgākas! Nākamajā reizē balvā — iespēja visai ģimenei (līdz 4 biļetēm vienā reizē) apmeklēt 5 filmas pēc izvēles "Multikino"!

Foto iesūtījusi Ilona Mende ♥, portālā mammam.lv/tetiem.lv reģistrētā mamma.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto iesūtījusi Ilona Mende ♥, portālā mammam.lv/tetiem.lv reģistrētā mamma.

Šajā reizē uzvarētāji ir divi — Gunita Sepmane un Evija Alekse. Balvā — ielūgumi visai ģimenei uz radošo smilšu skulptūru parku Rīgā uz AB dambja „Magic Sand Riga”. Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet inga@mammam.lv

 

Par „Magic Sand Riga”
Lielajā "smilšu kastē", kas izveidota pašā Daugavas krastā ar burvīgu skatu uz Vecrīgu, smilšu skulptūras darina kā mazie, tā lielie — šim nolūkam var saņemt smilšu sagatavi un instrumentu komplektu. Lai iedvesmotos savam mākslas darbam, nevajag daudz — vien pirms ķeršanās pie darba jāapstaigā tēlnieku radītās 10 milzīgās, iespaidīgās smilšu skulptūras. Tās neatstāj vienaldzīgu nevienu! Visas aizraujošās aktivitātes lūko "Magic Sand Riga" mājaslapā www.magicsand.lv.

 

Joku konkursa uzvarētāji
Gunitas Sepmanes iesūtītais joks:

Artūrs skatās televizoru. Filmai beidzoties, filmas tulkotājs paziņo, ka filmu piedāvāja "Media Latvia" Artūrs dusmīgi iesaucas: "Kāpēc viņi mēdīja Latviju?"

Reklāma
Reklāma

 

Evijas Alekses iesūtītais joks:

Andželīnai izlūzis pirmais zobs. Vakarā ejot gulēt, viņa paliek zobu zem spilvena un ļoti, ļoti lūdzās "zobu feju", lai atnesot "piečuku" (piecus latus). Zobu feja tā arī izdarīja.
No rīta Andželīna, atrazdama zem spilvena zobiņa vietā piecus latus, sajūsmā sauc: "Zobu feja man atnesa to, ko es palūdzu. Par nākošo zobu es prasīšu divus divdesmitniekus!"

 

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Nākamajā reizē balva pavisam īpaša un piemērota tumšajiem rudens vakariem. Sadarbībā ar "Multikino" dāvināsim iespēju visai ģimenei (līdz 4 biļetēm vienā reizē) apmeklēt 5 filmas pēc izvēles "Multikino"! Bērnu anekdotes gaidīsim līdz 30. septembra plkst. 10:00. Lai iesūtītu joku, SPIED ŠEIT!