Sākusies pieteikšanās Jauno izpildītāju konkursam "Nāc sadziedāt"

2011. gada 19. martā Rīgas Stradiņa universitātes Aulā norisināsies Jauno izpildītāju konkurss Nāc sadziedāt, kurā tiks atklāti jauni, talantīgi, daudzsološi Latvijas jaunie izpildītāji!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Nāc sadziedāt
                            Un izkrāso šo dienu,
                            Nāc sadziedāt
                            Lai vārdi silda mūs,
                            Nāc sadziedāt,
                            Šeit visi ir par vienu
                            Ja vajadzēs,
                            Tad viens par visiem būs!
                            /Guntars Račs/

Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas, vecumā no 5 – 20 gadiem, lai pieteiktos konkursam jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar konkursa nolikumu var atrast – www.nacsadziedat.lv

Reklāma
Reklāma


Pieteikumi no solo izpildītājiem un popgrupām tiks pieņemti līdz 14.februārim. Konkursantiem jāsagatavo viena latviešu komponista dziesma latviešu valodā.

Dalībnieku sniegumus vērtēs profesionāla un kompetenta žūrijas komisija piecu cilvēku sastāvā – Guntars Račs, Ieva Kerēvica, Igo, Aigars Grāvers un Mirdza Zīverere.

„Meklē savu balsi, lai skan, meklē savas sirdsdomas, lai ieliktu tās mūzikā, meklē drosmi piedalīties, lai parādītu sevi, lai aizrautu un saviļņotu arī citus, kad cilvēki dzied, viņi stāv pāri ikdienai, nāc un piedalies arī Tu kopīgi radītos svētkos”, aicina konkursa vadītāja Aina Poiša.