Rīgas skolēnu pils meiteņu koris Rīga uzņem jaunus dalībniekus!

Uzmanību, uzmanību! Nāc dziedi korī! Viens no spilgtākajiem un interesantākajiem Latvijas bērnu un jauniešu koriem Rīgas Skolēnu pils meiteņu koris Rīga uzņem jaunus dalībniekus vecumā no 3 līdz 26 gadiem.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

„Koris ir tā vieta, kur ikvienam ir iespēja sevi attīstīt un pilnveidot, kā arī kopā ar saviem vienaudžiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku pozitīvā un radošā gaisotnē. Dalība korī meitenēm sniedz lielisku iespēju attīstīt muzikalitāti, iemācīties un izkopt pareizu dziedātprasmi, kā arī pilnveidot savu talantu,” atzīst kora diriģente Gunta Malēvica.


Meiteņu koris Rīga aicina ikvienu dziedātgribētāju atbilstoši kora vecuma grupām: pirmsskolas vecuma grupa, 1. līdz 4. klašu grupa, 5. līdz 12. klašu grupa, studija (vecuma grupa no 12 līdz 18 gadiem), vecākā studija (vecuma grupa no 18 līdz 26 gadiem).
Piesakies, sūtot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni uz e-pasts evija.lacgalve@gmail.com. Vairāk informācijas saņemsiet, zvanot pa tālruni +371 27093709.


Jauno dziedātāju uzņemšana notiek līdz septembra beigām pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 Rīgas Skolēnu pilī, K. Barona ielā 99, 102. telpā.

Reklāma
Reklāma


RSP meiteņu kora Rīga jaunā sezona solās būt notikumiem bagāta. Nule notikušajos X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu svētkos koris iekļuva finālistu skaitā un jūnijā koris ierakstīja jaunu albumu, kuru jau oktobrī prezentēs Zviedrijā, bet decembrī Sanktpēterburgā. Kā ik gadu, arī šogad koris piedalīsies dažādos Starptautiskos mūzikas festivālos. Līdz šim koris veiksmīgi startējis Francijā, Vācijā, Spānijā, Zviedrijā un Sanktpēterburgā.