Kristīne autoskola - draudzīga jaunajām māmiņām!

Kā izvēlēties īsto autoskolu? Kristīne autoskola piedāvā draudzīgus pasniedzējus, īpaši sagatavotu teorijas apmācības programmu, profesionālus vadīšanas instruktorus un pretimnākošu attieksmi pret studentiem. Ir padomāts arī par jaunajām māmiņām - ik pa laikam uz auto vadīšanas praktisko nodarbību var ņemt līdzi mazo, jo auto ir nodrošināti ar bērnu sēdeklīšiem!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

SIA Kristīne autoskola savu darbību uzsāka 2009. gadā. Šogad nosvinēja trīs gadu jubileju, kā arī atvērta pirmo filiāli, kas atrodas Pārdaugavā, Meža ielā 4-3 stāvā. Līdz ar to autoskola Jums var piedāvāt elastīgākas mācību iespējas gan latviešu valodā, gan krievu valodā.

 

Kāpēc izvēlēties tieši autoskolu Kristīne?

"Mums ir savs skatījums uz lietām – gan teorētiskajai apmācībai, gan praktiskajām braukšanām. Jums būs iespēja sagatavoties teorijas eksāmenam profesionālu pasniedzēju pavadībā, tiks izmantotas speciāli sagatavotas apmācības programmas. Jebkurā laikā iespējams atjaunot pārtraukto apmācību un nepieciešamības gadījumā atkārtoti noklausīties teorijas kursu. Mūsu klase ir aprīkota ar visu, kas nepieciešams kvalitatīvai un modernai apmācību metodikai. Mēs rūpējamies, lai mūsu kursanti būtu apmierināti un nāktu uz nodarbībām ar interesi. Mūsu mērķis – laba saskaņa starp pasniedzēju un audzēkņiem. Mums ir jauki, gudri un iejūtīgi instruktori, kuri apmācīs braukt tā, lai uz ceļa Jūs justos droši un pašpārliecināti un veiksmīgi nokārtotu CSDD vadīšanas eksāmenu, " tā teic autoskolas draudzīgā un izpalīdzīgā administratore.

 

 

Autoskolas īpašie piedāvājumi!

  • Īpašs pakalpojums ir braukšanas zināšanu papildināšana tiem, kuriem jau ir B kategorijas vadītāja apliecība. Autoskolā māca vadīt gan pašiem savus auto, gan piedāvā skolas auto.  Palīdz justies pie stūres droši un iededzina kaislību pret šo brīnišķīgo prasmi  -  braukšanu!
  • Nav aizmirsts arī par jaunajām māmiņām! Māmiņām ar maziem bērniem bieži gadās situācijas, kad pēkšņi  nav kur likt mazo, bet sarunāta autovadīšanas nodarbība. Ko darīt? Nav jāsatraucas, tagad var doties uz nodarbību kopā ar mazuli, jo mūsdienīgās automašīnas ir aprīkotas ar bērnu autosēdeklīšiem. Tam gan nevajadzētu kļūt par paradumu, jo var traucēt apmācības procesam, bet izņēmumu situācijām autoskola ir gatava!
  • Atslodzei pēc veiksmīgi iegūtās autovadītāju apliecības, autoskola rīko izbraucienu ekskursijas. Šis piedāvājums attiecas arī uz autoskolas audzēkņiem, kuri vēl ir vadīšanas mācību procesā.

 

Reklāma
Reklāma

 

Regulāri tiek organizēti dažādi konkursi, kur jebkurš var laimēt vērtīgas balvas. Lai piedalītos konkursos vienkāši, seko autoskolas lapai sociālajos tīklos:

draugiem.lv - http://www.draugiem.lv/www.kristineautoskola.lv/

twitter.com - https://twitter.com/AutoskolaK

 

Vairāk informācijas par autoskolu www.kristineautoskola.lv 

 

"Mēs būsim tie, kas Jums palīdzēs ātri sasniegt rezultātu – vēlamās kategorijas vadītāju apliecību!"