Ko darīt ar konfektēm “Gotiņa”, ja tās kļuvušas cietas

Kāda Latvijas Televīzijas raidījuma “Pārtikas revidents” skatītāja vairākas reizes saskārusies ar situāciju, ka, iegādājoties viņas mīļākās konfektes “Gotiņas”, tās ir jau sacukurojušās un tik cietas, ka nav iespējams tās pat nokost. Viņa vēlējās uzzināt, vai šādas konfektes ir iespējams kaut kā vēl tomēr izmantot, lai nav produkts jāmet ārā.
Ko darīt ar konfektēm “Gotiņa”, ja tās kļuvušas cietas

FOTO: Mammamuntetiem.lv

SIA “Skrīveru saldumi” mārketinga speciāliste Kristīne Murjāne atklāj, ka diemžēl atgūt sākotnējo konfektes konsistenci nebūs iespējams, taču iesaka kādu recepti, lai konfektes neietu zudumā.
 

“Es ieteiktu šīs sacukurojušās gotiņas uzkarsēt kopā ar uzsilušu pienu katliņā vai, piemēram, ar iebiezināto pienu. Tādā veidā var izveidot tādu kā karameļu masu. Tad iepildīt to burciņā, un pēc tam izmantot ar pankūkām un uz maizītes, kā vien ir ērtāk”.

 

Konfektes “Gotiņa” ieteicams glabāt atsevišķi, ieliktus maisiņā un pasargājot no tiešiem saules stariem

  

Reklāma
Reklāma

Uzņēmuma pārstāve arī norāda, ka šis saldums ir jāuzglabā atbilstošā temperatūrā, proti, no +15°C līdz +18°C grādiem. Ir cilvēki, kas saldos našķus glabā skaistos saldumu traukos, taču konfektes “Gotiņa” ieteicams glabāt atsevišķi, ieliktus maisiņā un pasargājot no tiešiem saules stariem. Jo būs lielākas temperatūras svārstības, jo konfektes ātrāk sacukurosies.
 

«Pārtikas revidents» ir analītisks raidījums, kas pēta veikalu plauktos un tirgū pieejamās pārtikas izcelsmi, saturu un cenu atšķirību, katru nedēļu īpašu uzmanību veltot kādam produktam, produktu grupai vai produkta sastāvdaļai. Raidījums  LTV 1 ēterā tiek pārraidīts trešdienās plkst. 21.10.