Rīgas 46. PII Mārīšu grupas zīmējumi

Rīgas 46. PII Mārīšu grupas zīmējumi un tētu raksturojumi. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv


AGNESE – mans tētis ir skaists, mīļš, labs, paklausīgs. Tētis prot mānīties. Tētis pērk labas mantas, garšīgas lietas – konfektes un saldējumus. Pļāpā ar mammu.
JURIS – mans tētis iet uz darbu un krāj naudu, lai pirktu visu kaut ko. Dažreiz dusmojas, bet ir mīļš. Mans tētis ir gudrs, lasa pasakas vakarā
SOFIJA – mans tētis ir ļoti gudrs, skaists un ļoti mīļš. Tētis lasa daudzas pasakas vakaros. Tētis ir vienmēr priecīgs, garšīgi gatavo ēst, cep gardas pankūkas. Ir draudzīgs. Šūpina šūpolēs, braucam pie omītes ciemos, arī ekskursijā redzējām varavīksni.
ALANS – mans tētis strādā un remontē mašīnas. Pelna daudz naudas, pērk šokolādi. Tētis atļauj skatīties bērnu filmas. Tētis palīdz mammai mājas darbos.
KLĀVS – mans tētis ir mīlīgs, pērk kūkas jūrmalā. Mēs ar tēti peldam jūrā. Mans tētis ir stiprs, priecīgs, bagāts, skaists. Mēs ar tēti ejam uz teātri un kino, braucam ekskursijās. Ja nāk bērni ciemos, tētis pērk čipšus. Mans tētis mīl mūsu visu ģimeni.
EDGARS – tētis ir labs. Tētis man ļauj spēlēt spēlītes, dažreiz ir dusmīgs.
DĀRTA – mans tētis ir mīļš, daudz strādā. Ved mūs ar māsu uz baseinu un pērk končas.
ELVIS GUSTAVS – mans tētis ir mīļš, draudzīgs, gudrs. Viņš prot strādāt ar dažādiem instrumentiem. Māk jokoties, grib rotaļāties ar visiem mūsu bērniem.

{{ gallery }}


ALISE – mans tētis ir mīļš, labi strādā, ir čakls. Pērk man saldumus, vakarā samīļo pirms gulētiešanas. Atļauj ēst divus cepumus, bet viņš pats ēd daudz saldumus.
ARTJOMS – tēti sauc Roma. Tētis ir labs, priecīgs, mīļš. Tētis brauc jūrā, viņam ir daudz naudas. Viņš pērk man mantas, mūs mīl.
HELĒNA – mans tētis ir mierīgs, pērk lego. Ir mīļš. Abi braucam uz jūrmalu peldēties, ekskursijās. Viņš pelna naudu.
ROBERTA – mans tētis ir labs. Viņš ir dakteris, palīdz arī citiem. Pēc darba viņš dzer kafiju. Bieži dusmojas, kad mēs ar māsu gribam blēņoties. Dažreiz viņš pērk salčuku.
NATĀLIJA – manam tētim ir gaiši mati, viņš ir labs, smaidīgs, arī mīļš. Viņš iet uz darbu, taisa grīdas. Tētim ļoti patīk braukt ar moci, tagad nevar, jo sāp roka un kāja, viņš krita un sasitās.
SINDIJA – mans tētis ir mīļš, labs, stiprs. Tētis mani klausa. Kopā braucam uz laukiem lasīt ogas. Dažreiz lasa pasaciņu vakarā.
JEGORS – mans tētis ir labs, mīļš. Tētis ved ciemos pie vecmāmiņas uz laukiem. Viņš lasa pasaciņas vakarā. Tētis spēlē ģitāru un bungas. Laukos zāģē kokus. Kopā mēs ar tēti ejam lasīt ogas.. avenes, zemenes un mellenes.
BRUNO – mans tētis daudz strādā, dažreiz pērk man mantas, piepūš peldamriņķi jūrmalā. Tētis prot cept kūkas, brauc ar sporta mašīnu sacīkstēs. Tētis mīl mani un brāli. Jūrā nes mani uz pleciem. Man patīk viņa smaidiņš, vēl patīk, ka vizina ar sporta mašīnu. Tētis ved mani uz treniņiem, iemācīja man braukt ar kartingu, maziņo.
ARTŪRS – mans tētis ir labs, strādīgs, arī mīļš. Tētis daudz strādā. Viņš pērk končas. Kopā mēs spēlējamies.
SOLA – viņš ir mans “papā” un ir ļoti mīļš. Viņš mani lutina, pērk dažādas mantas.
RODRIGO – mans tētis baras ja es blēņojos, arī ir mīļš. Tētis skatās normālus televizorus, tētis lasa arī pasakas vakarā.
ODRIJA – mans tētis prot strādāt, ar mani grib spēlēties. Mans tētis ir labs. Mans tētis guļ man blakus un ir mīļš.

 

Reklāma
Reklāma

 

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki. Lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, Latvijas vecāku organizācija „Mammamuntetiem.lv” aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties konkursā “Uzzīmē savu tēti”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt dažādās tehnikās zīmētus, līmētus vai krāsotus tētu portretus. Iesūtītos darbus publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv, veidojot brīnišķīgu Latvijas tētu portretu galeriju! Vairāk par konkursu lasi ŠEIT