Uzvaras kauss tētim Nr.1

Esam no Ozolnieku novada Brankām. Pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte". Esam pavisam jauna grupiņa "Jāņtārpiņi", vecums 1,6-2 gadi.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Arī kā kolēģes skolotājas satikās sakarā ar dārziņa paplašināšanos. Tādēļ Tēva dienas apsveikums mums bija pašu veidots kauss, kurus pasniedzām tētiem.

Dārziņā bija arī pasākums tētiem pirms oficiālās svētku dienas. Pasākumā tētiem bija jāsacenšas stafetēs un jāpiedalās dažādās individuālajās disciplīnās, piemēram, "pamperu skrējiens".

Idejas apsveikumiem
Lai pagatavotu kausu ir nepieciešamas divas papīra krūzes, no papīra izveidotas osiņas un no papīra izgriezts cipars 1, kā arī zvaigznīte, kurā ierakstījām "Super Tētis".

Iesūtījusi audzinātāja Antra Jermīļina 

Vairāk par konkursu lasi ''Idejas Tēva dienas apsveikumu kartītēm''

KONKURSU ATBALSTA:

Reklāma
Reklāma

 

"Mӧller's Junior" garšīgās 0mega-3 un D3  vitamīna zivtiņas. Lai mazie augtu gudri, stipri un ņipri!

Par LEGO Group
LEGO Group ir privāts, ģimenes īpašumā esošs uzņēmums, kurš atrodas Bilundā, Dānijā. Uzņēmuma misija ir bērnu radošuma un iztēles spēju attīstība ar klucīšu palīdzību.
Vietnē www.duplo.lego.com ir vairāk informācijas par rotaļu iespējām bērniem un LEGO produktiem. Vietnē ir arī spēļu sadaļa, kur bērni var rotaļāties ar skaņām un animācijām drošā tiešsaistes vidē.